Svůdné zombie (2008)

Laciné, hloupé, na první pohled hodně levné... leč sakra zábavné! Někdy jsou ty vtípky až moc strojené, ale pokud to neberete šíleně vážně, tak se skvělě pobavíte. Plno citací, narážek a černého humoru i trapného humoru, ale když se to smíchá, tak to vážne funguje. Trošku to možná sráží až přemíra snahy o vtipnost a špatná kamera místy, ale jak už jsem řekl v úvodu - prostě to pobaví. A co víc chtít? Navíc totální uchylárna :-D

Wanted (2008)

Vykašlete se na fyzikální zákony, ty tady neplatí... a popravdě ještě, že neplatí. Zábavná střílečka s jednoduchým příběhem, ale komu to sakra nudí, když ta akce vypadá tak pekelně dobře? Skoro až zůstavá rozum stát, že celý film stál "pouze" 75 milionů. Sice si nejsem jistý, zda to je vyložene na ****, ale mě to prostě bavilo. Prostě oddechový filmík, když je venku hnusně a nemáte co dělat :)

RocknRolla (2008)

Guy Ritchie je zpět, tedy ješte ne v plné síle, ale co není může být. Další film ze série Podfuck a Sbal prachy a vypadni... RocknRolla je sice asi nejslabší, ale přesto jeden z lepších filmů. Možná by to chtělo více humoru a možna občas i více akce, jinak hezky natočeno a dobře zahráno. ( a ty uvodní titulky byly prostě sexy )

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Tak i přesto, že Pegga mám rád, anglický humor mi sedí, tak tenhle film... mi totalně nesedl. Začátek je skvělý, ale postupně film padá do vod klasických hollywoodských komedií. Navíc vyloženě vtipných scének bylo příliš málo, přiznávám, že jsem se dost často i nudil. Nedá se svítit.

Po přečtení spalte (2008)

Dobrá myšlenka, horší zpracování. Snaha o styl Podfucku nebo Sbal prachy a vypadni, ale pro mě o několik stupínku horší. Zdlouhavý začátek a ten konec už to nezachránil. Také škoda, že nebylo dáno více prostorům agentům CIA, protože scénky s nimi byly snad nejlepší. A také nesmím zapomenout na Brada Pitta, který se ve své roli vyžívá :) Tři hvězdičky teda za slušný černý humor, agenty CIA a Brada. Jinak lepši průměr. 60%

Jack a Sarah (1995)

No way... Snaha o to, aby se lidé rozplývali nad miminkem. Jinak trochu bezduchý film. Některé scény jsou povedenější, ale celkově jsem se velmi nudil a čekal, kdy už to skonči :-)

Zombies: Den-D přichází (2008)

Pokud nečekáte něco převratného a chcete si jen oddechnout a máte rádi filmy akčnějšího ladění... Jinak průměrný film s trochu jiným podáním zombies než je zvykem. Hodně to všechno ale sráží kamera a ehm trapné herecké výkony, ale snaha byla :-D

Sahara (2005)

Vůbec! Trapný pokus napodobit Indianu Jonese... McConaughey na mě působil divným dojmem, Penelope se snažila. ALe ono asi víc z toho přiblblého scénáře vyčarovat nešlo. ** za snahu a za pár lepších scén.

Bratři jak se patří (2003)

Pro mě docela podprůměrná komedie, která mě opravdu ale opravdu nezaujala ani v nejmenším. Je tu pár vtipných momentů, ale také hodně (opravdu hodně) hluchých míst.

Kokain (2001)

Další film o drogách a poněkud méně známější, což je hodně škoda. George Jung, kterého výborně ztvárnil Johny Depp, který jako vždy exceluje, vám prostě tak nějak přiroste k tělu a celý film mu fandíte, i přesto že prodává drogy. Dle mě výborný životopisný film, který má perfektní scénář a je také dobře natočen.