Stíny v mlze - Zákony ulice (2024) (epizoda)

Asi zatím nejzajímavější a nejlépe vystavěný případ. Boční linie tentokrát trochu upozaděné, a bylo to k dobru věci. 60%

Blade Runner 2049 (2017)

První řekněme polovina je skvělá - dynamická, vizuálné podmanivá, a lákající na vyvrcholení. To ale bohužel nepřijde takové, jaké bych čekal. Je očekávatelný, a nijak dechberoucí. 70%

Iveta - Episode 10 (2023) (epizoda)

Žádný zázrak se v posledním díle nekonal, celkově 2. série o dost slabší než ta předchozí. 40%

Iveta - Na tom záleží (2023) (epizoda)

Iveta neví kudy kam, neví co chce, a proto a nikdo ji nechápe. Začíná to být trochu kolovrátek. 50%

Vedlejší produkt - Epizoda 2 (2024) (epizoda)

Linie vyšetřování staré vraždy má drive, atmosféru i šmrnc. Naopak sériový vrah dost v pozadí, ale třeba to poslední díl vykopne nahoru. V každém případě velmi slušné. 70%

Ulička přízraků (2021)

Vizuálně vymazlené, jak jsme u Guillerma zvyklí, ale zdálo se mi, že příběhu chybělo více emocí, více živočišnosti a že byl dost chladně vykalkulovaný, podobně jako zájmy a postupy Cate Blanchett ve vlastním příběhu. 60%

Vedlejší produkt - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Vcelku zajímavě rozehráno, ale to se opravdu žádný případ nedá vyřešit bez porušení předpisů? 60%

Napoleon (2023)

Čekal jsem něco dost jiného - velkolepý opus o egoistickém císaři s vyhypovanýma bitvama a tak. Tohle je ale něco úplně jiného - bitvy sice jsou, ale spíš jen jako dokreslení celého příběhu, a hlavně jde o sondu o Napoleonově kariérním vzestupu, soukromých trablech a pochybnostech. Netroufám si úplně říct, zda je to dobře nebo špatně - proto průmerné hodnocení. 60%

Stíny v mlze - Opravdová láska (2024) (epizoda)

Čím dál divnější - nic se vlastně nevyšetří bez nějaké náhody nebo dokonce porušení pravidel ze strany policie. 40%

Fargo - Bisquik (2024) (epizoda)

Téměř dokonalé. Vyústění na ranči má své drobné chybičky, ale závěrečná část u Dot v domě je prostě fargovsky dokonalá. 90%