Iveta - Já se vrátím (2023) (epizoda)

Začíná temné období Ivetina života, a začíná taky její pomalý, ale už nezastavitelný pád. 60%

Invalida (2023)

Čekal jsem velmi málo, a dostal vrchovatou porci. Ultra vtipná nálož, jak v dialozích, tak v akci, tak v popisu postav, postaviček, a společnosti 90. let. 70%

Nejhlubší nádech (2023)

Honba za adrenalinem až za hranu možností - to je freediving na té nejvyšší úrovni. Nemám pro to pochopení, mám ale pochopení pro moc dobře natočený dokument o těchto lidech. 80%

Plavba za ledem (2024) (TV film)

Krásné záběry, zjevně fajn posádka, a i dost užitečných informací o Grónsku a klimatu. 80%

Průzkumník: Lávové jezero (2023) (TV film)

Lávové jezero je určitě zajímavý přírodní fenomén, ale zpracování tohoto dokumentu mě nějak výrazně nenadchlo. 60%

Iveta - Smím dál (2023) (epizoda)

Více barev, více flitrů, více úlisného Ládi Štaidla. 50%

Stíny v mlze - Snadné cíle (2024) (epizoda)

Tentokrát zajímavý případ, i když pár logických děr se v něm našlo. Vedlejší Filipův příběh může jako spojka jednotlivých dílů fungovat. 60%

Fargo - The Useless Hand (2024) (epizoda)

Není čas, a hlavně ani chuť, na nějaké vyjedndávání - jde se do velkého finále, které promění ranč v pevnost. Gator už to neuvidí, Roy asi poprvé pochybuje, Munch si jede svoje. A Dot má nového, nečekaného spojence. 90%

Iveta - Episode 8 (2023) (epizoda)

Světlé momenty střídají těžké wtf scény. 50%

Na prahu války (2019)

Malé hrdinství v brutálním soukolí nacismu. Obyčejný sedlák se v osobní vzpouře postaví nacistické mašinérii, a Malick tento příbeh podává skvělým a speciálně poetickým způsobem. 80%