Minority Report (2002)

Vizuálně strhující podívaná, ve které děj a jeho konstrukce mírně pokulhává, ale na to že sci-fi není můj nej žánr, tak tohle můžu.

Klikaři (2001)

Příjemná komedie (ale rozhodně ne taková, u které bude slzet smíchy) s pár povedenými vtípky, atmosférou, i když předvídatelným dějem

Na mě se můžeš spolehnout (2000)

Příjěmně obyčejný film o obyčejných lidech s běžnými starostmi, které jim můžeme věřit. Vynikající Laura Linney

Evoluce (2001)

Nenáročná komedia, místy trapná, místy neví kudy kam, ale příjemně to odsejpá, sem tam povedený vtípek, většinou to neuráží. Měl jsem z toho větší strach :). Ale úplně nejlepší je dedukce, proč na ně bude platit ten selen, to jsem se smál hodně dlouho, akorát to asi nebylo bohužel myšleno jako vtip :)

Nepřítel před branami (2001)

Průměrný válečný film, plný klišé a schématického podání obou válčících stran. Dívat se na to dá, i když když už chcete válečný film, je spousta lepších.

Dravci (1999)

Kanibalistický film plný černého humoru s vynikajícími Pearcem a Carlylem

Nebeští jezdci (1968)

Prostý, krutý, a živý příběh. Válka je až mrazivě blízko Vás.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Splašeně běžící, místy překombinovaný, místy vykrádající sám sebe (Desperada), ale pokud nad tím moc nepřemýšlíte a necháte se unášet dějem, celkem příjemné.

Anakonda (1997)

Strašné, strašné a ještě jednou strašné. Tomu už se nedalo ani smát. Jedna hvězdička pouze za ukrutně zlého Jona Voighta, jinak odpad jak víno. A když Jennifer poněkolikáté vyleze z vody a během prvního střihu má zase suché tričko...