Taxi 121 (2016)

Na debut rozhodně ne špatné. Film celou dobu udrží pozornost, je vcelku dobře vystavěný a napínavý - a to není málo. 60%

Inferno (2016)

Rádoby konspirační thriller, ale ve skutečnosti banální jakože dobrodružná pohádka. Samozřejmě pár obratů o 180° nesmí chybět, nicméně nakonec je vlastně úplně jedno, kdo na které straně stojí. 35%

Smrt ve tmě (2016)

Napínavé, s mnoha překvapivými momenty, vyšperkované téměř do posledního detailu. Pár logických bot by se našlo, ale to byla maličkost - jako celek to funguje téměř dokonale. 80%

Co děláme v temnotách (2014)

Parádní upírská "sága". Bez hradů, hřbitovů a mladých panen, ale zase s o to víc nabroušeným humorem. 85%

Pán tygrů (2020) (seriál)

Neuvěřitelná přehlídka postav z panoptika bizarních úchylů, tupců, kriminálníků, z nichž všichni si o sobě myslí, že jsou králové a královny, a kteří se snaží se navzájem ojebat. American rednecks ve vší parádě, to se prostě musí vidět. S přimhouřením obou očí se možná dá najít jedna dvě postavy, které se chovají aspoň trochu racionálně, ale je to sakra těžkě. Smějete se, nevěřícně kroutíte hlavou, ale to, že tihle lidi mají desítky, možná stovky tygrů a lvů, by vás mělo spíš děsit... 85%

F1: Touha po vítězství - Série 1 (2019) (série)

Skvělé! Jasně, možná jsou některé scény trochu "nahrané", ale krásné to ukazuje, že ten cirkus F1 se odehrává taky, a možná hlavně v zákulisí. 95%

České tajemno (2020) (seriál)

Takový mix "rádoby" záhad, jakýchsi prapodivných, ničím nepodložených teorií a možností, se snahou naroubovat je na reálné historické události. Takové to klasické - není to pravda, nejsou žádné skutečné důkazy, že se něco stalo, ale mohlo by... - tak si o tom pojďme pokecat...45%

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Měl jsem z toho trochu obavy už dopředu, ale až nečekaně dobré hodnocení, tak jsem do toho šel. Zklamání veliké, opravdu nevím, co se na tom někomu může líbit - klišé, klišé, a zase klišé, a navíc to prostě není vtipné. Prvních pár desítek minut je to celkem nadějné, ale od zjištění Bridgetina těhotenství to jde z kopce, a to hodně rychle. Jediné co pobaví jsou scény s gynekoložkou Emmou Thompson. 35%