Rodina je základ státu (2011)

Velmi přesné, civilní a hlavně uvěřitelné pojmenování českých poměrů. 80%

Sedm psychopatů (2012)

Ne tak dobré jako V Bruggách, ale pořád velmi svěží a zábavný filmeček. 60%

Něžné vlny (2013)

Další Vejdělkův film, po kterém už jsem zřejmě definitivně pochopil, že jeho filmy nejsou pro mě. Nezajímavý vývoj děje i postav, komediální složka málokdy funguje, a ten pokus o naroubování na reálné historické události mi přišel taky divný. 40%

Dluh (2010)

Slušná kombinace psychologického dramatu o starých lžích, síle přátelství a slibu a skoro až akčního thrilleru o lapení jednoho sanozvaného doktora-experimentátora. Kombinace slušně fungující s pro mě trochu zvláštně nepasujícím závěrem. 70%

Informátorka (2010)

No jo, mírotvorci a ochránci práva, to určitě...80%

Hodinový manžel (2014)

Další z mnoha marných pokusů o natočení vtipné komedie - copak je to tak těžké? 40%

Hasta la vista! (2011)

Další z road-movie o nějak postižených cestovatelích - filmů tohoto typu je teď poměrně dost. Tenhle je vtipný, dojemný, a i přesto, že hlavně závěr je silně předvídatelný, jde o moc fajn malý film.70%

Temný rytíř povstal (2012)

Stylové zakončení(?) Nolanovy série, které na můj vkus jde už trochu moc v některých věcech na hranu (útěk z vězení, totální odříznutí města, atp.), ale pořád se jedná velmi slušný kousek. Pro mě ale zůstavá vrcholem 2. díl. 80%

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Tohle už snad ani není blbé, to je prostě jenom barevné a hýbe se to - nic víc. Jako ataka filmařské stupidity, jako. Chápeš, jako? 0%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Sterilní filmařina, nic nového nepřinášející scénář - ale proč se vlastně snažit, když tam bude Tom, tak na to lidi stejně přijdou...40%