Antikrist (2009)

Zobrazení člověka a naturelu pravdivě a reálně, tak, jak to vídávám jen v evropských (no a taky korejských) filmech. Obrazy mi byly povědomé, ale některá rozhodnutí postav jsem nechápala. Taky bych uvítala alespoň náznakově nějaké další informace abych mohla alespoň přemýšlet o tom, proč jednali tak, jak jednali.

Equilibrium (2002)

Doteď nechápu ten odfláknutý konec, fuj, fuj! Pamatujete si na psaní slohovek na základce? A stalo se vám, že jste začali s propracovaným zajímavým příběhem, ale pak to odložili a závěr si nechali na večer před termínem odevzdání? A už se vám nechtělo tak jste to zamázli nějakým nesmyslem hlavně abyste už od toho měli pokoj? Přesně takové je Equilibrium. Jsem z filmu zklamaná.

Duch (1990)

Proboha, jak já nemám ráda Whoopi Goldberg, a už vůbec ne typ postav, které si vybírá (slučuje se to). Mě film nedostal, ale aspoň jsem se u něj nenudila. Většinu času.

Na doraz (2010)

jednoduchá oddechovka když má člověk splněny všechny povinnosti a hotové domácí práce a nechce se mu na vycházku. I když to není pro lidi jako já, kteří se při absurdních scénách hrozně rozčilují. Ale dost vtipných momentů film přinesl, a smála jsem se nahlas, což se mi už moc často nestává. Bohužel.