Střílej bez varování (2007)

Londýn - Nedůvěra mezi většinovou britskou společností a tamními muslimy, která zavládla po sérii bombových útoků v Londýně v roce 2005, je hlavním tématem thrilleru Shoot on Sight (Střílej bez výstrahy) indického režiséra Džagmóhana Mundhry. Hlavní hrdina snímku, londýnský muslimský policista, se musí potýkat jak s obviňováním ze zrady svých souvěrců, tak s rasovými a náboženskými předsudky kolegů z policejního sboru. Film bude mít na konci srpna v Británii premiéru, napsala dnes agentura Reuters. "Nedůvěřují mu v oddělení, protože je muslim, a nedůvěřují mu ani v mešitě, protože je policista," popsal režisér Mundhra složitou, schizofrenní situaci hlavní postavy Tárika Alího, kterého hraje indický herec Nasíruddin Šáh. Impulsem pro natočení filmu byla pro Mundhru náhlá proměna přístupu obyvatel Londýna vůči jeho osobě těsně... zdroj: www.ct24.cz

Oni (2008) odpad!

no to byl zase shit! by me zajimalo, jaka tlupa zoufalcu tvori tyhle dementni a nesmyslne vyplody jejich chorych a inteligenci nepoznamenanych mozku?

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

strasna nuda / pruda! naprosta absence humoru, zabavy, prekvapeni. dobre tak na nesmyslne zabiti volneho casu. mozna bych z toho uchcaval v 8 letech (podobne jako u predchozich dilu), jak vetsina lidi tady (coz naprosto nechapu), ale dnes uz fakt ne.

Ex Drummer (2007)

konecne po dlouhe dobe zase originalni a odvazany filmek, ktery vybocuje z hollyshitoveho pekla. misty mi to pripominalo american psycho, trainspotting, shortbus a kurz negativniho mysleni ;-)

Club Le Monde (2002)

nechapu, jak to mohl nekdo prirovnavat k human traffic? nesaha to tomu ani po paty. ani jsem nepochopil, jestli to mel byt spis dokument nebo drama ze zivota par vybranych individuji, co jsou vecer v klubu na party? podle me hrozne prazdna slatanina okorenena par cool hlaskama a to je dost malo na celovecerni film. mam rad klubovou scenu, vyrostl jsem na ni, ale tohle je fakt strasne ..bohuzel

Zakázané království (2008)

Karate Kid v Nekonecnem pribehu s velmi letmym dotykem Opiciho krale a velkou absenci jeho vtipnosti. Zrychlene souboje, spatna choreografie, dej o nicem, vycpele hvezdy jako Jet Li a Jackie Chan. Nuda, Trapnost, Hruza!!!

Království (2007)

neuveritelne pateticka oda na americke hrdinstvi, ktere bohuzel stale nebere konce. vymydleni amici :-(

Beowulf (2007)

tohle nemuze ocenit clovek, ktery to nevidel v imaxu. jsem uneseny - parada :-)