• Fantasy

Hříšná touha (2020) (seriál)

Vřeštící herečky, vygelovaní hezounci s vyrýsovanými břišáky a nahá těla svíjejí se ve víru vášně v designových bytech a občas nejaké té kůče. Nechyběla ani férová lesba, neschopní, zkorumpovaní a slabí muži a silná ženská policistka, takže kvóty máme úspěšně odškrtnuté. No.... přetrpěl jsem to v rámci karantény, ale od 11 dílu jsem se modlil ať je to za mnou. Neslabší je jako obvykle scénář, který je 5x našponovaný, překomplikovaný a předpokládá že divákovi chybí polovina mozku (což je pořád o 99% mozkovny více než vyžadují poslední díly Bonda!). Doporučuji jako alternativu pro prohlížení značkových časopisů, plných věcí které si nikdy nekoupíte. Alternativní důvody pro sledování: 1. Chci se učit španělsky a nemám na učitele. 2. Chci se koukat na sof porno, ale stydím se si to přiznat.

Čas smyslnosti (1995)

Uff, nemohu si pomoct, ale celé to bylo prázdné a natažené jako balíček žvýkaček Hubba Bubba který by někdo nechal týden kolovat komunistickým děcákem. Hlavní hrdina tak zoufale hledá smysl života, až se ve všem stratí jako slepý houbař v lese v Praze pod Cukrákem. Bezobsažný příběh je lemován slabými hereckými výkony a korunován preudomoralistními poučkami z 1.C. Jediné co stojí za shlédnutí je výprava, kostýmy a výkon Sama Neilla. Jinak ztráta času.

Poldové a nemluvně (2020) (seriál) odpad!

Tento opomíjený seriál rafinovaně a pod rouškou komedie navazuje na to nejlepší z české seriálově detektivní tvorby v čele s Detektivem Martinem Tomsou a nepřekonatelným Strážmistrem Topinkou.

Czech Casting (2011) (pořad)

Uplný Bertolucci: Minimální dialogy, herectví tělo na tělo a až na dřeň odhalené lidství....

Raluca (2014) odpad!

Vzhledem ke kvalitě a invenci scénáře předpokládám, že to původně mělo být velmi kvalitní porno. Pak se ale zjistilo, že Honzík Dolanů je impotentní a nakoupená výprava a herci se museli rychle do něčeho přetavit. Bohužel to nebyl 12 díl Policie Anděl, ale večerák.... Škoda, ty erotické scény jsou jediné co působí autenticky.

Bůh války (2017)

Výprava a akce velmi dobrá, příběh ucházející, čínská propaganda o jednotě, pokoře a službě otravná.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Milovníci filmu, buďme vůči sobě upřímní. Recenzi tohoto seriálu nelze napsat, protože je nekonečný. A jako takový se vymyká možnosti ho sledovat až do konce. Resp. až uvidím opravdovou recenzi včetně posledního dílu tak buď uznám boží existenci, nebo pochopím, že ho dokoukal Chuck Norris....

Poldové a nemluvně - Chrastítko (2020) (epizoda) odpad!

Národní třída (2019)

Ambice, herci i podklad by byl, ale bohužel velmi špatně zfilmováno. Na pozadí jsem cítil doteky skvělé Rudišovy předlohy, ale Altrichter tomu nezvládnul dát hloubku. Velká škoda, protože kvalitní film (nikoliv satira kterou je Most!) o whitetrash z předměstí nám v České kinematografii chybí.

Komando (1985)

Film se mi hodnotí velmi špatně, neboť dříve nežli jsem ho v dětství opravdu viděl tak mi ho můj starší bratr několikrát fantasticky před spaním převyprávěl. A jeho vyprávění zcela oslnilo mou dětskou duši. Vrcholem pak bylo shlédnutí filmu u rodinných známých, kteří díky šmelení se zeleninou disponovali nejenom bony, ale i tmavě modrým videopřehrávačem. Film samotný disponuje zejména třemi klady: 1. poetikou nevkusu 80. let 2. opravdu vypracovanými bicepsy, tricepsy a kvadricepcy Arnolda 3. naprostým nedostatkem inteligence. To poslední nemusí být na škodu pokud si chcete odpočinnout od 14 hodinové práce v korporátu. PS: Vrcholem akčních scén je v záběru zapomenutá trampolína, kterou kaskadéři používají pro simulaci výbuchu.