Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Plný počet hvězd za to, jak mě tenhle díl reálně znechutil a vyděsil. Perfektní vyobrazení toho, jakým směrem se naše společnost ubírá. Doufejme, že zůstaneme u hvězdičkování na čsfd a ne sebe samotných navzájem!

Mrtví a neklidní (2013)

Takový milý remake Romeo a Julie v zombie apokalypse. Roztomilé.

Vřískot (1996)

——-komentář obsahuje spoiler——- Vřískot mě opravdu bavil, první polovinu filmu jsem byla přesvědčena o tom, že vím, kdo je vrahem. Ve druhé už jsem ale začala tápat a vypadala jsem jako Randy: “Všichni jsou podezřelí!!!” Konec už byl odlehčený, což jsem uvítala, jelikož si horory nepouštím moc často (protože se u nich bojím). Skeet Ulrich je parádní psychopat.

The End of the F***ing World (2017) (seriál) odpad!

Pro někoho kdo asi vůbec nechápe a nikdy nepochopí britský humor (jako já), kterého je v tomto seriálu přespříliš, to bude jen velký cringe zážitek. Shlédla jsem první 4 epizody - už nikdy víc! *krev tekoucí z očí a uší*

Labyrint (1986)

Kouzelná pohádka, která osloví v každém věku. Doporučuji všem milovníkům Davida Bowieho. Speciálně pro Labyrint vzniklo 5+ jeho písniček. Masky použité ve filmu jsou na tu dobu dechberoucí.

IO (2019) odpad!

Řekla bych, že někde hluboko ve filmu byl schovaný dobrý nápad - nemilosrdně zabitý strašným zpracováním. Celou dobu vás to napíná pro nic za nic, nezachránilo to ani herecké obsazení. Nuda, nuda, vypadá to že se něco bude dít.. počkat, zase nuda. Za mě je IO odpadem, ke kterému se už nehodlám vracet.

Super náhradník (2006)

Super vtípky, “ohraný” děj na který já nedám dopustit, vtipná Amanda a pohledný Channing. Nedávám plný počet hvězd kvůli občasným cringe scénám.

Poslední léto (2019)

Pokud nevyhledáváte originální zápletky tak je tento film správná volba. A smát se u toho taky nebudete, i přes to, že je to označené jako komedie. Dvě hvězdy za sympatické obsazení a to, že jsem jim tu “přeskakující jiskru” chvilkama žrala.

Alex Strangelove (2018)

Na začátek bych ráda řekla, že nemám nic proti LGTB komunitě. Tohle bylo fakt na nic. Hlavní postavy byly až otravně nudný a vubec jsem jim to nežrala. Jedinej, kdo tam byl zajímavej byl Dell. Ale ten nechutně přeslazenej konec na plese.. bleju jak Dell po tom, co olízl žábu. Netflix tvorba mě asi nikdy neoslní.

Jedna za všechny (2014)

Já jsem se bavila. Film jak dělaný na nedělní večer. Cameron s Leslie byly super, ale Kate Upton by měla radši zůstat u svýho modelingu. Princ Krasoň aka Nikolaj dostal co proto.