Bílý lotos - Odjezd (2021) (epizoda)

Líbí se mi, že příběh končí úplně jinak, než nám tvůrci naznačí na jeho samotném začátku, nelíbí se mi ale, že je už u konce. Takovouhle (ne)idylickou dovolenou bych si formou seriálu dopřál mnohem delší.

Bílý lotos - Lotosoví žrouti (2021) (epizoda)

Už v tomhle díle mi došlo, jak moc mi bude tahle sebranka chybět. Vyhrocené situace by mezi sebou dokázaly vytvářet ještě minimálně dalších 5 dílů.

Bílý lotos - Změna konverzace (2021) (epizoda)

Původně jsem si myslel, že bude minisérie postupně směřovat k nějaké hlubší zápletce, na níž nás navnadil pilotní díl. To se ovšem neděje ani po přehupnutí do druhé poloviny, pouze se nabalují další bizarní situace a já se dál bavím.

Simpsonovi - Bart - televizní šoumen (1998) (epizoda)

Sám se divím, že jsou stále díly, o jejichž existenci jsem doposud neměl ani tucha. Ale to je jedině dobře. Aspoň neznám dopředu jediný vtípek.

Simpsonovi - Bart po setmění (1996) (epizoda)

Klasické poukázání na to, jak by to dopadlo v klasické domácnosti v případě, že doma zůstanou jen syn s otcem. Zbožňuju tyhle díly!

Bílý lotos - Tajemné opice (2021) (epizoda)

Steve Zahn je borec, Alexandra Daddario hraje po dlooouhé době v něčem koukatelném a Sydney Sweeney je mým novým předmětem zájmu. Jak jsem o ní mohl nevěděť.

Bílý lotos - Nový den (2021) (epizoda)

Ačkoli se prozatím nic zásadního neděje, mě ty vztahové pletky s prohlubujícími se dírami ohromně vtáhly do děje a dost se těším, co přijde dál.

Bílý lotos - Příjezd (2021) (epizoda)

Známými tvářemi nabušený výkvět HBO, který jsem si kromě přítomnosti pár herců, s nimiž jsem si už dlouho nezkřížil cestu, odhodlal dopřát hlavně kvůli prostředí, ve kterém se odehrává.

Simpsonovi - Nešťastná svatba (2009) (epizoda)

Jeden z těch dílů, u nichž jsem několikrát viděl začátek, pravděpodobě nikdy ale zbytek a přitom ten tu hlavně hraje prim. Parodie na Saw pro mě dokonce nečekaná!

Simpsonovi - Bart temnoty (1994) (epizoda)

Nejsem si jistý, co tahle epizoda paroduje za slavný film, je to z ní ale extrémně cítit a hlavně kvůli tomu jí bezmezně zbožňuju.