Rebeka (2020)

Ono to není špatné! K tomuto filmu jsem si vůbec nic nepřečetla,a proto jsem byla velmi překvapená ze zápletky. Náhodou hodně dobrý příběh se skvělou Lily James v hlavní roli,která byla pro toto období stvořena. I přes to,ale byla dlouhá rozjezdová linka.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Upřimně,čekala jsem mnohem více. První díl mám moc ráda,jak písničkami,tak i obsazením. Proto jsem se moc těšila na druhý díl,kor s mojí oblíbenou Lily James v hlavní roli. Nevím čím to je,ale prostě jsem se nudila. Ty písně jsou brutální a moc ráda je poslouchám i teď,ale děj filmu nic moc. Pokud Vás zajímá minulost Donny,tak se určitě na muzikál podívejte,ale u mě si zaslouží pouze dvě hvězdy.

La La Land (2016)

Možná obsahuje spoilery! Miluji muzikály,hlavně ty staré klasiky,jako je Mary Poppins,atd. ale toto je zbrusu něco nového. Úžasné písně a hned jak vidíte úvodní scénu,kde lidé tancují na autech v koloně,tak se vám rozzáří oči a těšíte se co bude dál. Převládá tu jazz,step a prostě originální muzikál s úžasným obsazením. Nádherná kamera a kouzelné scénky!

Pýcha a předsudek (2005)

Strašně se stydím za to,že jsem ještě nečetka knihu,ale chystám se k tomu! Mnoho čtenářů tvrdí,že film nepobral mnoho momentů z knihy. Ale jde to? Já mám teda film moc ráda a ráda se k němu vracím. A ty jednoduché tóny klavíru jsou prostě kouzelné. V hlavní roli s Keirou je to prostě film,který si u mě zaslouží pět hvězdiček.

Sherlock (2010) (seriál)

Sherlock Holmes. Slavný detektiv od úžasného Doyleho. Ale pozor! Přichází něco zbrusu nového-dámy a pánové přivítejte Benedicta Cumberbatche v hlavní roli Sherlocka! A že je,na co se těšit. Upřímně,Sherlocka si zamilujete již po prvním díle,nebo to tak bylo aspoň v mém případě. Dramatická hudba při každé akci,dramatický děj do poslední scény...to si prostě nemůžete nechat ujít. Překvapující herecké výkony(hlavně Andrew Scott) a samozřejmě samotný Sherlock. Myslím,že na seriálu nejde nic vytknout,leda málo dílů. Každopádně,úžasný zážitek,který vám dlouho utkví v hlavě.

This Beautiful Fantastic (2016)

Myslela jsem si,že se jdu dívat na druhou Amélii,ale nebylo to tak. I tento film mě očaroval svou pohádkovou originalitou. Miluji,když jsou hlavní role bláznivé a Bella jí rozhodně byla. Hudbu přímo zbožňuji! A vedlejší role(Andrew Scott) je taková třešnička na dortu.