Uvnitř tančím (2004)

"This is dancing. What do you think I'm doing inside??" Jsem na tom stejně jako Faye. 100% Edit: opět zkouknuto asi po pěti letech. Slzy, jako nikdy před tím.

Veronica Mars (2004) (seriál)

Neviděl jsem moc dílů, ale úplné mi stačí dialogy typu: " Kde si byl, když jsem byl obviněný z té vraždy učitelky??? " " Celé léto jsem se musel vzpamatovávat, protože tvůj otec zabil moji sestru!!! " Hvězdička jen za fešnou Kristen Bell.

Pokání (2007)

Z počátku v celku nudné drama, z jednoho anglického panství na počátku 2. světové války, se začne zajímavě rozjíždět asi až po půhodině filmu, když na scénu přijde válka. Strhující vyobrazení Dunkirky (nebo tak nějak se to píše) mě položilo na zadek, to se musí nechat, ale tu jejich "vášnivou" a "nehynoucí" lásku jsem jim prostě nevěřil. Skutečně mě mrzí, že ve filmu není více pohledů na válku. Určitě by se mi líbily více než ta na oko hraná romance. Horší čtverec.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Naprosto šílenej film. Kdybych nevěděl, že se v tomhle mají objevit upíři, asi bych si myslel, že se dívám na jinej film. Prostě takovou změnu žánru sem fakt nezažil. Já takovým filmům můžu dát jenom odpad! nebo 5*, něvo mezi tím pro mě neexistuje. A tohle je případ plných 5 hvězd. Ikdyž se mi ti upíři zas tak nelíbili. Sečteno a podtrženo: 85%

Lost: Missing Pieces (2007) (seriál)

No jasně, nic převratného, ale jako L O S T fanatik nemůžu dát jinak.

Hellboy (2004)

Děj sice stál za velký kulový, ale vtipné hlášky, zajímavé vedlejší postavy a fakt pěkný efekty to celé zachránily, takže jsem se celkem dobře bavil. Bohužel ani to nestačilo na 4 hvězdičky.

Šrámy (2004)

"Reszte swego życia uczyłem się słowa przepraszam." Film nabitý emocemi s tak silnými momenty, že jsem až nemohl dýchat. Prostě krása.

Balíci (2004) (TV film)

Forever metal, teta.

Příběh z Bronxu (1993)

Zajímavé. Nezajímavé. Nemastné. Neslané, ale jo zajímavé.