• Pohádka

Bludné kruhy (2020) (seriál)

Stejně jako knihy Wallyho Lamba je i tato minisérie perfektní!

Přání k mání (2017)

Přiznávám, vyměnila bych za letošní vánoční pohádku. Přání k mání má kouzlo.

Antikrist (2009)

Naprosto dokonalá úvodní scéna, tři žebráci na stole-někdo musí zemřít.

Jmenuji se Sam (2001)

Proč hledat jen nedokonalosti filmu, nechme se jen doujmout příběhem, který může vyloudit úsměv na tváři nebo vehnat slzy do očí.

Mandragora (1997)

tenhle film jsem viděla poprvé asi před deseti lety, včera jsem si tenhle snímek pustila znova. Nedokážu ani popsat co jsem během filmu cítila, moje pocity jsou pořád stejné, tak jako poprvé mám dost... Nejsmutnější na tom všem je, že tenhle příběh se v 90 letech skutečně odehrával prakticky stejně, tak jako ve filmu.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Myslím že počin České televize není tak špatný, české seriály se často reprízují, tak byl čas na něco nového. Jen se jim tam vloudila chyba, v prvním a sedmém díle se jsme mohli vidět dvě lokomotivy které ještě v té době na železnici nejezdily, postaven byl jen prototip.

Láska za časů cholery (2007)

chudák Márquez, asi -teda určitě lituje že svolil k natočení tohodle hnusu

Příšerky s.r.o. (2001)

Já se dobře bavila a co víc-moje nejmladší neteř vydržela v klidu ceý film a to nedokázal ani Nemo.

Pornografický vztah (1999)

co mě popravdě na tomto filmu překvapilo byl jeho konec, čekala jsem happyend. dojemnou scénu, opětovné sektkání dvou lidí kteří mají svoje tajemství. happyend se nekoná a film končí přesně tak jak jsem chtěla. příjemných 80 min.

Město andělů (1998)

Jednou za čas se nechám tímto snímkem odnést do světa andělů a pohladit se příběhem který je tak sladký.