Nemocnice v první linii (2020) (seriál)

Správně. Těší mě, že konečně široká veřejnost může nahlédnout za zavřené dveře intenzivních oborů. A je jedno, jestli se jedná o Covid nebo o péči o jiné onemocnění. Lékaři a zdravotníci zaslouží obdiv a konečně trochu veřejného výsluní.

Tady hlídám já (2012)

To odporné dítě nemělo ADHD, nýbrž absenci důrazné výchovy. Péče o děti s ADHD je mou profesí, potěš koště, jestli se tento vážný problém veřejně prezentuje takto. Režisér by zasloužil! Film se nelíbil v žádné rovině, není mi jasné, komu byl určený, přitom mluvícího psa neřeším. Toto byla chyba nejmenší.

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Zajímavé, krásně natočeno. O Moravci něco málo vím, sledovala jsem se zvědavostí, Marián Labuda ml. se mi ohromně líbil! Po Milanu Ondríkovi další neokoukaná tvář v českém filmu. Rebeka Poláková zahrála také potvoru výborně.

Osudové lásky - Anny a Max (2020) (epizoda)

Čekala jsem víc, především při čerpání z objektivních zdrojů. Jedna paní povídala, zvláště paní pro své máslo na hlavě vyloženě neobjektivní mě taky zarazilo...

Dicte (2013) (seriál)

Jako kulisa fajn.

Kovy řeší dějiny (2020) (TV film)

Spokojená. Téma důležité, provedení schůdné jak pro mladé, tak pro dospělé. Normálně bych dala 4, ale kvůli naléhavosti tématu zvedám. Výuka dějepisu na SŠ je děsná pruda.

Hvězda (2020) (divadelní záznam)

Tleskám!