Šťastný smolař (2012) (TV film)

Moc pěkná televizní pohádka. Výprava, obsazení, kvalitní scénář. Spolupráce režiséra Stracha se scénáristou Epsteinem funguje dobře.

Věrní nevěrní (2018)

Velmi zajímavé! Skvěle jsem se nad tímto úletem bavila, dcerka Johnyho Deppa tátu nezapře, ale rozhodně nezůstane dlouho v jeho stínu. Velmi nadějná slečna!

Sněžný kluk (2019)

Krásný animák s parádní hudbou! Překvapení!

Last Christmas (2019)

Na toto jsme si zašli, protože nás nalákal scénář Emmy Thompson, kterou máme rádi. Chyba. Jeden z nejhorších vánočních filmů, co jsme viděli. Pejsek s kočičkou vařili dort. Pravdu mají ti, kteří píší, že vánoční atmosféry tam není ani co by se za nehet vešlo, ani Emilia nás nebavila, neumí hrát, bylo mi za ni trapně. I za Thompsonovou.

Ženská na vrcholu (2019)

Naprosto pohodový vánoční film, nepotřeštěný, neukřičený, divím se, že se tolika lidem zde nelíbil. Za mě naprosto v pohodě.

Vlastníci (2019)

Opravdu skvělé! Forman s Papouškem jestli to vidí, tak se beztak skvěle baví! :) Pro Terku lvíčka.

Výjimeční (2019)

Nádherný film. Trochu jsem si poplakala a nebyla jsem v kině jediná, ale optimistické poselství filmu způsobí, že divák odchází z kina s úsměvem a nadšený, že tohle se rozhodně povedlo. Zdravice V. Cassela příjemně překvapila.