Srážka s láskou (2019)

Nový typ romantické komedie aneb film o tom, jak se fousatý týpek při sebeukájení pocáká fousy a nakonec se z něj stane první dáma (spíše první pán) prezidentky.

Dětská hra (2019)

Moderní pojetí panenky Chucky??? Proč ne:-) Mě se to líbilo!!!

Něco nového (2006)

Začátek byl slibný, od poloviny začly rasistické žvásty a konec už je slátanina.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Film se dá charakteritovat jednoduše. Když není akce, tak děj je straaašně nudný. Když je nějaká ta akce, tak je to úúúúúplně sci-fi nesmysl.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Jedná se o typický film, kdy jsou Vám představeny pouze určité fakta a vy, pokud neznáte skutečnost, nevíte, kde je pravda. Nechápu proč režiser blíže neukázal některé činy tohoto masového vraha!!! Třičtvrtina filmu je ukazována jaký je Ted Bundy chudáček. Hnus!!!

Manžel na zkoušku (2018)

Kdo viděl film Přes palubu nebude ničím překvapen. Naprostá kopie v moderním podání.

Spolujízda (2019)

Film bude bavit: - když od filmu nic nečekáte; - nebudete řešit do oči bijící nesmysly; - snadno předvídatelný děj; - již tolikráááát okoukaný scénář a hlavně závěr filmu; - budete se smát i vtípkům, které nejsou moc vtipné a - hlavně budete mít po své levici popkorn, aby jste měli co dělat, když se ve filmu nic dít nebude (to aby jste neusnuli). Já se bavil :-)

Kikudžiro (1999)

Film byl fááákt hodně zdlouhavý a to není něco pro mě. Dvě * však dávám za hudbu, která se mi fakt líbíla.