Promlčeno (2022)

Ukázka toho, co znamená pojem "promlčeno".

Machr na 30 dnů (2020)

Film o tom, že stačí málo, aby se z lusra stal hrdina.

Elvis (2022)

Tak nevím... Nějak jsem nepochopil, co nám chtěl scénarista říci. Čekal jsem více toho o životě Elvise, ale to mi nějak chybělo. Elvisova největší sláva byla naprosto přeskočena. Spíše se tady hovořilo problémech dané doby a hlavně Elvisových problémech.

Ve jménu krále (2007)

Tak to se docelanepodařilo... Když je děj o ničem, tak to ani spousta známých herců nemůže zachránit.

Zlouni (2022)

Po čase zase koukatelný animák.

The Gray Man (2022)

Docela jsem se bavil, akce na slušné úrovni, ničení Prahy. Nevýhodu vidím v délce filmu.

Klér (2018)

Strašné drama. Film mě moc nebavil.

Hodní hoši (2019) odpad!

Blivajs o náctiletých snahošucích. Svět se fakt zbláznil, že vznikají takové slátaniny.

Predátor: Kořist (2022)

Amerika se fakt zbláznila. To, že predátora zabije svalnatý Schwarzenegger s elitním týmem zabíjáků je logické a lehce sežratelné. Ovšem pokud o několik let později zabije predátora holčina z kmene komančů vybavena sekyrkou a lukem/šípem je však na pováženou. Předpokládám, že v roce 2040 amíci natočí, jak predátora zabije americký prezident černé pleti.

Persona non grata (2021)

Strašný nesmysl s odporně vypadající hlavní hrdinkou. Dánove nejspíše viděli film Pan tělocvikář a chtěli vytvořit remake po svém. Chlapci, toto už raději nezkoušejte.