The Male Gaze: The Boy Is Mine (2020)

Nazvy Filmu: 1. Uneven - the adventures of a lonely sock (yes, sock) 2. Wolves - a young man alienated from his father meets a feral boy in the woods; it's an encounter that changes his life 3. Johnny - a tale of first love, with an impulsive titular character 4. Debut - the thin line between fashion and exploitation is explored in this story of an aspiring model at a photo shoot 5. Guardian - a coming of age tale featuring a homophobic father and a mother who communicates from beyond the grave.

Mluv s ní (2002)

Tento film mne potěšil účastí Rosario Flores, výborná španělská zpěvačka ze starého muzikantského rodu. Matka Rosario byla ještě slavnější flamenco zpěvačkou Lola Flores, která měla přezdívku Pharaona.  Skvělý film, který jsem viděl vícekrát a nikdy nezklame. Almodovar si ve svých filmech umí náležitě pohrát s lidskými příběhy a je radost je pozorovat na plátně.

Iveta - Episode 1 (2021) (epizoda)

Miluju východ Slovenska a seriál z Trebišova to je z kadzi Mac Ježišova. Bareš dobry, lubi za mi. Nedělám si prdel.

Go Go Crazy (2011)

Proboha, kde jste vzali že je to pornografické? To už můžete nazvat pornografií i polibek ve filmu, zde není vůbec nic. Jestli je u Vás gay=porno, tak jste ubožáci.

Ceny české filmové kritiky 2022 (2023) (pořad) odpad!

Tereza Dočkalová je kokotka na neděli. Čím větší blbec tím větší předpoklady na moderování, alespoň v Česku.

Útok žraloka (2009) (TV film) odpad!

Nějakou záhadou jsem narazil na tento film nevěděl jsem jestli mám začít smát a nebo brečet. Nekoukatelné.

Osvobození Prahy (1975) odpad!

Po hooodne letech jsem dnes shledl tento film na CS film, pamatuji si jak jsme museli povine cela skola kolem vyroci kvetnovych udalosti do kin. V te dobe 70-80 leta nam to vnucovali jako pravdu a my jako deti jsme tomu co jsme videli verili. Dnes jsem se i u tohoto filmu jsem byl zhnusen jak hnusnou propagandou nas krmili. To Vavrovo propagovani komunismu je hnus. Film mi prisel velice chaoticky natocen a misty byl smesny, herecke vykony o tech radeji pomlcim, (komici). Velice poplatne dobe a KSC. FUJ ! Muj otec vedel proc nas odvedl roce '87 zit do jine zeme.

Brusinkové Vánoce (2020) (TV film)

Lituji, že už někdo vymyslel slovo Cranboring. Asi pětkrát nebo šestkrát jsem usnul. Patrnerka mě neustále budila. Jak smutné. Krásní lidé. Nádherná scenérie. Jak krásné bylo všechno! Ale NUDA. Žádný úder! Žádná skutečná drť. Žádná skutečná látka. Cítil jsem se, jako bych plaval v misce s ovesnými vločkami. Nuda, nuda, nuda! VERY CRANBORING.

Sanitka (1984) (seriál)

Špatné hodnocení je asi převážně od mladých lidí, kteří seriál ani neviděli a rovnou jej zavrhli. Ve své době byl seriál velmi cool, jak by se řeklo dnešním jazykem. Eva Hudečková v jedné ze svých posledních rolí, krásná ženská na vrcholu svých sil, jak v jednom rozhovoru řekla, natáčení tohoto seriálu byla pro ni ta poslední kapka. Bylo vystřiženo mnoho scén kvůli cenzuře a pro ni už nebylo dále akceptovatelné pokračovat v kariéře herečky a po dokončení natáčení se rozhodla pověsit herectví na hřebík.