Junior (1994) odpad!

Z tohoto se mi dělalo vážně špatně, Arnold jako těhulka je něco extra zvrhlýho a nechutnýho. To břicho, křeče... brrr.

Sirotčinec (2007)

Nějaká otravná klišé by se sice našla, ale tak úžasně jsem se nebála od prvního shlédnutí Osvícení (!).

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Taky se jako Charlie bojím ptáků, ale jen těch co jsou vevnitř, venku mi nevadí... No ale vážně, když vlítnou do místnosti chovají se jako blázni a jsou děsiví.

Divoké kočky (2000)

Ty scény v baru podle mě nemají chybu.

S čerty nejsou žerty (1984)

Skvělá pohádka! Jen je nefér, že všechno štěstí vyžere ta "mouchy snězte si mě" Adélka a druhá princezna, která prostě jen ví co chce skončí v pekle. Emancipace!

Temný úplněk (1996)

Celý film si pro sebe krade výborný herec Primo. Tak talentovaný pes tu nebyl snad od dob Beethovena!!

Hlídač (1970)

Nechápu, že má tento film tak vysoká hodnocení. Nedovedla jsem to brát vážně, postavy jsou naprosto nereálné (snad jen donašeč Pěnkava a ředitel věznice), scény kdy se Vildomec v představách ocital u moře mi přišly vyloženě k smíchu a to že je Pepík příšerný sadista je tu dokazováno tím, že mlátí svého psa (jak levné). Hodně divný film a myslím, že poprávu zapomenutý.

Kokain (2001)

Když se po většinu filmu jen kupuje koks a občas šňupe koks, tak mi pak může být ukradený co se s "hlavním hrdinou" stane. Nevěřila bych, že je to možné, ale nudila jsem se u filmu s Johnny Deppem (!!!).

Tajnosti (2007)

Mám ráda filmy, kde něco znamená hudba a Tajnosti takové jsou. Když ten mladý majitel obchodu začal zpívat běhal mi mráz po zádech a dala bych pět hvězdiček jen za tento okamžik, ikdyby mi samotný film nepřišel tak výborný.