• Rodinný

Malý princ (2015)

První polovina filmu byla hodně super, mělo to své kouzlo. Od doby, kdy jde hledat prince, tak to  šlo z kopce dolů a přišlo mi, že to byl úplně jiný film a to už se mi tolik nelíbilo. Musím ale pochválit hudbu, která je povedená. 6,5/10

Ledová sezóna (2016)

Jeden z nejhorších animovaných filmů, který jsem kdy viděl. Špatná animace, nudný děj a postavy nezajímavé. Víc asi ani není potřeba dodávat. Dokoukat to bylo utrpení, ale existují ještě horší filmy, takže to o chlup uteklo odpadu. 1/10.

Avatar (2009)

Kdybych viděl Avatara v kině tenkrát v roce 2009, bohužel v tu dobu mi bylo 7 let, tak by to byl pro mě jeden z nejlepších filmových zážitků v životě. Osobně třeba nerozumím kritice na příběh, protože tu je x filmů s jednoduchým příběhem, u kterých to nikdo neřeší a vůči příběhu v Avatarovi jsou lidi extrémně kritičtí a zaujatí. Absolutně nevím, co bych tomu vytknul, protože je to špičkovej film a patří mezi moje nejoblíbenější. Vizuál, hudba, postavy, všechno v topu. 10/10.

Civilizace - Dobrá zpráva o konci světa (2022)

Jediná věc, která se mi na dokumentu líbila, byla myšlenka. Je dobré se zamyslet nad tím, kam jako lidstvo vlastně spějeme a jak nakládáme s planetou a sami se sebou. Bohužel, je to k pláči. Celkové zpracování hrůza, hlavně střih. 3/10