Drž se - Epizoda 6 (2022) (epizoda)

Ten "český automat", nebo tedy v překladu Netflixu česká hlasovka teda fakt nezní příliš česky :-D

Drž se - Epizoda 5 (2022) (epizoda)

Napínavý jak prase, nabízí se však otázka: proč nevolal rovnou policii? Tam by to zvedli hned, a navíc by ho mohli lokalizovat.

Drž se - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Na to, že s  ním jeho dcera (ten spratek) téměř nekomunikuje, ani po tom, co ji nemohl celý den najít nebo se jí aspoň dovolat, a nikomu nic neřekla, ani to pak nevysvětlila, když se s ním potkala doma, je ten Kájin otec docela vysmátej. Celkově mi přijde fakt divnej, pořád s tím lehkým úsměvem. Ale vzhledem k tomu, že je to Cobenovka, tak jsou tam podezřelí fakt úplně všichni. Jo, honička mezi odstavenejma vlakama vždycky potěší. Akorát se bojím, že to ta "hodná" blondýna s lízátkem asi trochu odsere od plešouna. Ještě mám taky pocit, že v tom celém budou hrát roli zas ty požáry (ve Štětíně a možná i jinde?). Jinak, Poláci umí, úplně se nespokojeně ošívám nepohodlím, když si představím tenhle seriál v české produkci. Jasně, něco udělají také ty pro české diváky neokoukané tváře Poláků (oproti u nás všudypřítomné Geislerové, Dykové, Čermákovi apod., otázka je, zda herci v tomto seriálu taky už nějaké procento polských diváků neotravují), ale atmosféru to má, dialogy nejsou tak dementní, scénář zatím šlape...

Nejkrásnější věk (1968)

Slizoun profesor a jeho debilní kecy o "ženské podstatě". Jasný, že to v té době bylo celkem běžný, ale stejně se mi z toho trochu zvedal kufr. Jinak takový předstupeň Homolkových, některé fóry fungovaly, chvílemi jsem se bavila slušně.

Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)

Koukám na to právě teď v televizi, a před chvílí zazněla věta (od jedné ze Suchařípových slečen): "A víte o tom, že jestli se dožijeme roku 2025, tak nás takovejch starejch, jako jste vy, bude dvakrát tolik co dnes?" Nikdy předtím jsem si toho nevšimla - asi to bylo tím, že rok 2025 byl dřív tak nějak...  daleko.

V bezpečí - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Tak tohle byla chvílema docela sranda - hlavně když jde o Siu a její rodiče. Jinak, asi jako v každé Harlanovce Cobenovce, je zápletka v tom, že každej má nějaká svá tajemství, a že všichni jsou nějakým způsobem propojeni... Ale odsejpá to rozhodně víc (a i postavy jsou sympatičtější), než Stay Close. Jen doufám, že ta karma, kterou zmiňuje zesnulá manželka hlavního hrdiny v jednom z flashbacků, nebude zas v tom, že dělala někde striptérku, to totiž začíná být poněkud otřepané.

Vrah mé dcery (2022)

Krombachova dcera: "Pravda je, že můj otec neudělal nic špatného." Jako viděla to interview se svým otcem, kde se ho ptali na styk s šestnáctiletou pacientkou ve své vlastní ordinaci během vyšetření, a slyšela jak odpovídal?