Beverly Hills 90210 - Víkend v Palm Springs (1991) (epizoda)

Zatímco si všichni "užívají" v Palm Springs v domě u Davidových prarodičů, a nechají si od nich radit ohledně vztahů, Brandon zůstává v Peach Pitu, a tato dějová linka je naprosto příšerná. Objevuje se tam totiž svérázný malý kluk, nechci úplně spoilovat, tak jen napíšu, že mu na konci Brandon dá svůj náramek přátelství, což mě úplně rozsekalo. Jo, a David zažije svůj první francouzák, Steve furt dělá do Kelly a Brenda si myslí, že ji Dylan podvedl. Tolik akce a napětí v jednom dílu!

Beverly Hills 90210 - Noční potlach (1991) (epizoda)

Steve je opravdu hovado, v této epizodě dokonce megahovado, a co se týče holčičí slumber párty, nechápu, že tu krávu Amandu nevyhodily. Konec to úplně zabil, ale poměrně vtipným (i když nechtěně) způsobem.

Beverly Hills 90210 - Romantika (1991) (epizoda)

Dost příšernej díl ("nevím ještě nic o citech" "už jsi se někdy miloval bez ochrany?"), ačkoli chemie mezi Brendou a Dylanem celkem funguje (až na tu směšnou vyhrocenou scénu s kvěináčem). A v pozadí zní She's like the wind, to taky pobavilo.

Beverly Hills 90210 - Umění naslouchat (1990) (epizoda)

"hele, Dylane, ty už jsi někdy byl se starší kočkou? Mám šanci zkusit to se starší dámou. Je jí asi třiadvacet." "no, já bych se nerad vytahoval, ale... co chceš vědět?" "Když se vedle ní ráno probudíš, co jí máš říct?" "nebylo by trochu kávy?" " To jsem si myslel! Díky, Dylane!" aneb další z bizarních rozhovorů studentů West Beverly High. Nechci tady spoilovat, ale jak ti ..... vyběhnou z toho křoví, nebo jak se Brandon jde oficiálně představit mladší studentce, to byl opravdu hodně vtipnej konec.

Jak jsem poznal vaši matku - Holky versus obleky (2010) (epizoda) odpad!

Jeden z dalších dost dementních dílů HIMYMu a naprosto nesympatická studentka, co píše dizertačku, i když vypadá tak na 18. A to muzikálový číslo nakonec to úplně zabilo. Nesnášim tyhle hudebně-taneční pokusy v seriálech (až na výjimky). Příšerný díl, který navíc ani nedrží pohromadě.

Jak jsem poznal vaši matku - Gary Blauman (2014) (epizoda)

Sakra, jak ta Tedova historika o Blaumanovi souvisela s tím, co řešil s Tracy (Cristin Milioti)? Posledních pár dílů deváté série se snaží tvůrci bezostyšně ždímat emoce, bylo by zas na odpad, ale jedna hvězda za Sandyho Riverse.

Ohnivý kuře - Nakonec to nejlepší (2018) (epizoda) odpad!

A hele jak se to všechno najednou vyřešilo! A to opravdu všechno. Nejvíc mě dostala "snowboardistka" Leimbergerová, která nejdřív prohlásí směrem ke kamarádce, že se nevzdá a o Majka bude bojovat, a vzápětí si ho i s Klárou zavolá, aby jim oznámila, že jim jde z cesty, protože patřej k sobě..... A Mike, kterej ještě den předtím vrkal s Leimbergerovou na obědě nebo snídani či co to bylo, se na Kláru v jejich domě lačně vrhne, protože ji přece nepřestal milovat! Úžasné.

Chůva k pohledání - Canasta Masta (1995) (epizoda)

Tato epizoda o hraní kanasty je celkem na nic, chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale posledních dvacet vteřin to vytáhlo na pět.... Tedy, spíš to vytáhl Niles....