• Rodinný

Bruce Springsteen with the Sessions Band: Live in Dublin (2007) (koncert)

Než jsem si tento koncert pustil, tak jsem si o něm nic nezjistil. Proto jsem byl překvapen skladbou písniček, protože jsem očekával klasické Springsteenovi hity. Ale překvapený jsem byl moc příjemně, skvělý koncert

Rosamunde Pilcher - Shledání v Rose Abbey (2009) (epizoda) odpad!

Klasický scénář - ona někam přijede, hledá něco nebo většinou spíš někoho, najde někoho jiného, dají se do kupy, objeví se překážka, málem odjede, všechno se vyjasní, happy end. Jako kulisa k tlachání s rodiči u sklenky vína dobrý

Legenda o Mulan (1998)

Vynikající disneyovka, zpívání tu moc nebylo (což hodnotím pozitivně) a humoru dostatek

Mrakodrap (2018)

Nezničitelný (jednonohý) Dwayne Johnson dělá možné i nemožné (spíš to druhé), aby zachránil rodinu.

Anon (2018)

Nápad hodně zajímavý, ale film ničím dalším nezaujal

Dánská dívka (2015)

Ze začátku se to pomalu rozjíždí, aby to zhruba v polovině málem zastavilo, ale ke konci se to zase rozjíždí až do konečného rozuzlení. Kdybyste se mě zeptali vpůlce filmu jak se mi to líbí, tak bych to možná hodně kritizoval, ale po konci jsem chtě nehctě musel uznat, že se ten film povedl

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Blízká setkání třetího druhu pro děti. Viděl jsem nyní poprvé, a i když už dávno nejsem cílová skupina, tak jsem si film užil.

Drogy a mozek (2005) (seriál)

Místy výtečný dokument na 5 hvězdiček, místy hrozně nezáživné tlachání o ničem. Vzdát hold pokusným krysám beru jako výrazné plus. Ale co mně zase naopak chybělo, byly popisky k jednotlivým hraným filmům (jestli se jednalo o hrané filmy, naučná videa, atd.)

Baader Meinhof Komplex (2008)

Skvělý film, který uchopil celkem problematickou látku opravdu dobře. Byť to jsou všechno radikálové a teroristi, tak člověk nemá pocit, že by to byly nějaké zrůdy