Blesk (2011)

Jason byl u mě většinou docela borec, ale tohle si asi mohl odpustit. Za každou cenu musí ukazovat, jak je hrozně drsnej, jak si zapálí tam, kde se to nesmí, jak každýho sejme a jak jako policajt nemusí platit za pití. To už jsme viděli. Koukat se na to dá, ale asi jenom jednou. Podruhý bych asi spíš volil vzor svýho koberce.

22 Jump Street (2014)

Co mě opravdu bavilo, byly závěrečný titulky. Jinak to bylo docela zbytečný.

Hřiště snů (1989) odpad!

Díval jsem se na to jenom proto, že je to oblíbený film Teda a Marhalla z HIMYM. Nechápu, jak se to někomu může líbit, nechápu o čem to vlastně bylo, nechápu, koho vůbec napadlo takovouhle hovadinu točit a hlavně nechápu, jak to že to má přes 70%. Kam se to hrabe na vzor mého koberce!!!

Predestination (2014)

Možná si Predestination zaslouží jen čtyři hvězdy, ale zase na druhou stranu už mě dlouho žádnej film takhle neupoutal k žídli. Škoda že to neběželo v kinech, klidně bych na to šel! První půlka mě trochu překvapila, protože: "to přece v traileru vůbec nebylo!" a nebo: "ten chlap vypadá dost jako ženská!" a ještě: "ty jo, vždyť se tam skoro necestuje časem, ale dobrý!".. no a pak se to rozjelo a začalo to do sebe zapadat ještě víc, než bychom čekali.

96 hodin: Odplata (2012)

Přišlo mi to úplně stejně blbý jako první díl. Narozdíl od jedničky tady byl aspoň počet mrtvých relističtější. Nebýt ultradebilního konce, není to tak úplně zlý. Skoro jsem za ten konec chtěl ubrat hvězdu, ale nakonec ty dvě si to zaslouží.

Nikdy to nevzdávej (2008)

I když jsem od začátku věděl, jak to dopadne, tak jsem se stejně bavil.... Byla to blbost, to jo... ale docela dobrá.

The High Cost of Living (2010)

Možná jsem to malinko přehodnotil, ale zase na druhou stranu jsem si uvědomil, že moc nemám, co bych filmu vytkl, takže si těch pět hvězdiček zaslouží.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Viděl jsem daleko horší filmy. 3 hvězdy si dle mého názoru Kovbojové a vetřelci (a indiáni a nadpozemské bytosti) zaslouží. Sice je tam plno klišé a podobných blbostí, ale co byste čekali, když se film jmenuje "Kovbojové a vetřelci" ?

Karate Kid (2010)

Dávám tři hvězdy, protože jsem se u filmu nenudil, i když je spíš určen o generaci mladším divákům, než jsem já. Hezky, barevně zpracované, minimum zbytečných a trapných scén (i přes stopáž 140min) a sem tam vtipné odkazy na původního Karate Kida z roku 1984. Kdyby mi bylo 12 let, mohl by se Karate Kid stát jedním z mých nejoblíbenějších filmů a vsadím se, že bych určitě začal trénovat karate. Komentář, se kterým naprosto souhlasím je od uživatele Imf, vystihuje vše.

Vetřelci z Marsu (1986)

Viděl jsem to jako hodně malý kluk a ještě týden potom mě to strašilo. Podle ostatních komentářů soudím, že to takový hit nebyl. Ale když uvážíme, co v roce 1986 beželo v telce, tak pro mě to hit byl.