Most špiónů (2015)

Režírování je asi jako jízda na kole nebo plavání - prý se to nezapomíná. Spílberg to prostě nezapomněl a ukázal mi, jak asi mohl vypadat východní blok v jinde hezkejch a prosluněnejch šedesátkách. Asi z toho udělal malinko mejnstrým pohádku, ale co. Líbilo se mi to.

Der Russische Geliebte (2008) (TV film)

Asi je to úplná hovadina, ale v komparzu hraje moje žena :)

Otázky slečny Mily (2013) (seriál)

Dneska jsem se na to koukal se svým jedenáctiměsíčním synem... a jako dobrý!

Avengers: Age of Ultron (2015)

Jako jo, byli tam roboti. A já mám roboty rád, to se ví. Ale pak jich tam vlastně už bylo docela dost a všechno to tam nějak lítalo a pořád tam něco vysvětlovali a já jsem se v tom nějak ztrácel.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Tak co je lepší - Aljaška v plamenech, Sharknado nebo snad vzor mého koberce? Myslím, že je to jasný.

Země zítřka (2015)

První třetina filmu byla docela dobrá, občas i vtipná. Dokud nás napínali a udržovali v nevědomí, šlo to a bavilo. Pak to bylo už dost přitažený za vlasy, přestalo to dávat smysl a stala se z toho pěkná hovadina.

Odpad (2014)

Na konci trochu moc hepyendový a sluníčkový. Ale myslím, že kdyby mi bylo tak deset, tak je to na nějakou dobu můj nejoblíbenější film :)

V zajetí démonů (2013)

Vera Farmiga u mě uhrála čtvrtou hvězdu. Jinak normální horor.

12 opic (2015) (seriál)

zatím jsem viděl jenom pilot, ale celkem dobrý na to, že ta televize ani neví, jak se správně píše sci-fi. Snaží se aspoň trochu kopírovat původní předlohu, není to trapný. Tak snad jim to vydrží.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Kdyby ve filmu nebylo tolik zbytečných fekálních scén a pokusů o vtipnost za každou cenu, bylo by to o mnoho lepší. Z mého pohledu ty všechny rádoby vtipný věci táhly film dolů. Ale to, že nakonec skutečně přiložil sojku a DeLorean ve stodole jsou důvody, proč se dívat. Jo a vlastně taky písnička o knírech byla docela příjemné zpestření.