Silmido (2003)

Jestli se tohle opravdu stalo tak to byli dobří šmejdi.

Geunom moksori (2007)

Film podle skutečné události. Trochu roztahané ale jinak moc pěkné drama o rodičích snažících se zachránit svého syna. Ten konec je opravdu jenom pro otrlejší povahy.

Jigureul jikyeora! (2003)

Docelá chápu to rozporuplné hodnocení. Sám to řeším průměrem. Ničím mě to neurazilo ale ani nenadchlo. Hlavní hrdina byl magor, který vlastně nakonec měl pravdu...

Tokio! (2008)

Tři příběhy. INTERIOR DESIGN- zajímavé ale ujeté 3/5 HOVNO- no ještě více ujeté ale ten magor je dobře ztvárněný 4/5 TŘESOUCÍ SE TOKIO- další divný představil hlavní role ale šlo to 3/5

Nae maeumui punggeum (1999)

Lee Byeong-heon v roli mladého učitele, který přijíždí na venkov? Proč ne. Zahrál to moc pěkně a je tu krásná příroda.

Pailan (2001)

Pro mě Choi Min-sik ve velmi neobvyklé roli i když začíná jako šmejd, tak se z něj časem stává člověk, který se dokáže zamilovat.

Yasoo (2006)

Tak od tohoto filmu jsem nic nečekal a vrátil mi to vrchovatě. Perfektní akce od začátku až do konce a opravdu perfektní hudba.

Sarangddawin pilyoeobseo (2006)

Tak jo, nakonec za plný počet. Ústřední dvojka je sympatická, hlavně pak ona. Krásná hudba a zajímavý příběh.

Obeo deo reinbou (2002)

To je romantika podle mého gusta. Krásná ústřední písnička podle níž se jmenuje tento film.

Jsem kyborg, ale to nevadí (2006)

Docela ujetost. Má to světle chvilky ale jako celek mě to moc nezaujalo. To jodlování bylo pěkné.