The Purge - Season 1 (2018) (série)

8/10. První série je za mě hodně dobrá a atmosférická. Sledujeme zde 4. linky a to nejméně sympatičtí manželé, potom typku v kanceláři která je trochu více sympatycká než manželská dvojice, potom zde sledujeme sympatickou ségru naší hlavní postavy a poslední linka je naše hodně sympatycká hlavní postava kterou sem si hodně oblíbil. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento seriál má povedenou, napětí je zde docela málo, lokace jsou zajímavé a kamera seriálu je výborná. První sérii doporučuji a jsem zvědav na poslední druhou.

M3GAN (2022)

7,5/10. Tento rok začal velmi dobře. M3GAN je film který sem si moc užili. Byl sem na tom s kámošem a oba sme si to užili. Těším se na druhý díl. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji.

Wednesday (2022) (seriál)

9/10. Za mě jde o velmi povedený a zábavný sériál který sem si hodně užil. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento seriál má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a seriálu je super. Doporučuji.

Pán prstenů: Prsteny moci - Série 1 (2022) (série)

8/10. Za mě jde o povedený seriál který se za nic nemusí stydět. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji.

Ďáblova kořist (2022)

7/10. Takže tohle je můj poslední film roku 2022 a musím říct že je docela solidní a upřímně párkrát jsem se lekl. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji.

Šílená noc (2022)

5/10. Od filmu jsem žádné očekávání neměl a film podle mě dopadl takto. Vtipy kterým sem se zasmál byly tři, akce byla dobrá, lokace byly zajímavé a kamera filmu je výborná a zde pozitiva končí. Postavy jsou nesympatické a přál sem jim smrt a hlavní záporák byl nezajímavý. Příběh ujde a to je vše.

Chucky - Season 2 (2022) (série)

8/10. Chuckyho jsem vždycky měl rád ale jednoduše na Jason Voorheese,  Michaela Myerse nebo například Leatherface nemá. Když jsem viděl první sérii tak se mi líbila a byla za mě 8/10 a od druhé série jsem měl očekávání a první dvě epizody byly skvělé ale od třetí to šlo dolů a to až do paté epizody ale od šesté až do finální to bylo skvělé. Seriálu bych normálně dal 9,5/10 možná i 10/10 ale jedna věc tuto druhou sérii shazovala dolů a to ta brejlatá postava kterou díky bohu Chucky v šesté epizodě zabil a já byl tak rád. Ta brejlatá holka byla tak ukecaná, nezajímá a tak otravná. No díky bohu že zemřela. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento seriál má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji.

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

10/10. Tak tohle jsem nečekal. První díl moc nemusím a proto jsem měl nulová očekávání od tohoto pokračování a já teď řeknu že sem si tohle sakra užil. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je skvělá, animace je perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

8/10. Tenhle seriál začal skvěle, sice nějaké epizody byly jen výborné ale do 36. epizody jsem to miloval a proto nechápu jak ta poslední epizoda to musela zakončit takhle špatně. Jednoduše jsem doufal v jiný a lepší konec a muselo to skončit tak jak jsem nechtěl, proto ten konec nenávidím a je za mě poslední epizoda ODPAD. Kdyby to skončilo tak jak jsem doufal tak bych tomu dal 10/10 a bylo by to v mím fanklubu ale to se bohužel nestalo a teď řeknu to co se tak 99% lidí nebude líbit a to že poslední epizoda tohoto seriálu byla ta NEJHORŠÍ epizoda co jsem kdy v životě viděl. Takový konec si tenhle seriál nezasloužil. Příběh je perfektní (až na ten konec), postavy jsou sympatické, hudba je perfektní, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera seriálu je skvělá. Ale ten konec je příšerný. Až se na tenhle seriál budu koukat někdy znovu tak se kouknu jen do 36. epizody ale tu poslední si už nikdy nepustím.

Slečna bestie (2020)

7/10. Abych řekl pravdu tak jde o fajn hororovou komedii kterou si člověk užije. Co se týče killů tak ty byly hodně dobré a jeden z nich byl hodně brutální. Příběh je dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde docela málo, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji.