Iron Man 2 (2010)

Pro mě je Iron man 2 o trochu lepší film než jednička. Příběh je lepší a zajímavější než v prvním díle. Postavy jsou sympatycké jak v prvním díle a hudba mi v tomto filmu přijde lepší. Lokace jsou taky zajímavější a hezčí. Za mě 9,5/10.

Iron Man (2008)

Tenhle film je bomba. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Lokace kde se film odehrává např poušť tak ty sou velmi zajímavé a výborné. Obleky Iron mana jsou velmi dobré a na pohled vypadají vážně super. Za mě 9/10.

Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

Tomuhle seriálu bych dal kdysi 3-4* ale teď už jenom 2*. Seriál byl kdysi vážně bomba a hodně sem si ho užíval,ale potom později se mi to přestávalo líbit a už se mi to vůbec nelíbí. Za mě 3,5/10.

Spiderman - Série 1 (1994) (série)

1 Série je hodně skvělá. Vše má na jedničku. Spiderman je hodně skvělá postava. Hudba je taky hodně výborná. A Postavy v seriálu jsou hodně sympatické a dobré. Za mě 1 série 10/10.

Spiderman - Day of the Chameleon (1995) (epizoda)

Velmi výborný díl. Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 10/10.

Spiderman - The Hobgoblin: Part 2 (1995) (epizoda)

Velmi výborný díl. Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké hudba je výborná. Za mě 10/10.

Spiderman - The Hobgoblin: Part 1 (1995) (epizoda)

Velmi zábavná epizoda! Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 10/10.

Spiderman - The Alien Costume: Part 1 (1995) (epizoda)

Velmi výborný díl! Vše na jedničku! Příběh je výborný, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 10/10.