Spiderman - The Sting of the Scorpion (1995) (epizoda)

Další skvělý díl 1 série Spiderman. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 10/10.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Tenhle díl je mnohem lepší než Insidious 1 a 3 ale na 2 díl to stále nemá. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 7,5/10.

Insidious 3: Počátek (2015)

Za mě nejslabší díl Insidious série. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra je sice hodně dobrá a to je plus. Za mě 5-5,5/10.

Insidious 2 (2013)

Za mě nejlepší díl Insidious série. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra nechybí a to je velký plus. Za mě 11/10.

Insidious (2010)

Insidious jednička není vůbec špatný film. Jen se pomalu rozjíždí. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je dobrá. Za mě 6,5/10.

Rambo II (1985)

Samozřejmě že dvojka není tak tobrá jako jednička ale i tak to je skvělý díl. Příběh je velmi dobrý,Rambo je lepší než v prvním díle a hudba je výborná. Za mě 7,5/10.

Spiderman - The Menace of Mysterio (1995) (epizoda)

Velmi výborná epizoda! Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 10/10.

Zhoubné zlo (2021)

Velmi výborný horor. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je skvělá. Děsivá atmosféra nechybí a to je další velký plus. Za mě 8/10.