Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Záleží vždy na hostech, ale většinou to byla dobrá zábava.

Zlatá mříž (1999) (pořad) odpad!

Další hloupá novácká estráda, která naštěstí už skončila.

Riskuj! (1994) (pořad)

Tento pořad jsem měl velmi rád. 70%

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Velmi dobrý soutěžní pořad s težšími otázkami.

5 proti 5 (2007) (pořad) odpad!

Přihlouplý televizní pořad, který je asi ze všech soutěžních pořadů nejhorší.

Poslední noc (2009)

Against the Dark je průměrný, bohužel béčkový akční horor, který rozhodně nepovažuju za klasickou seagalovku. V první řadě musím říct, že nemám rád horory, ale přesto jsem se na film podíval, a to hlavně kvůli Seagalovi. Film vytvářela jeho produkční společnost, a nebýt Stevena v hlavní roli, asi by nebyl film moc úspěšný. Příběh je dost jednoduchý, stejně jako u většiny filmů tohoto žánru. Výhodou je velké množství akce a také to, že je film celkem napínavý. Nějaké logické chyby se ve filmu najdou, ale jinak po technické stránce není film nějak špatně zpracovaný - kamera, střih i hudba jsou na velmi slušné úrovni. Režie se ujal Richard Crudo, který byl kameramanem u filmu Smrtící zbraň, takže zde měl svůj režisérský debut. Když to srovnám třeba s filmem Blade, líbilo se mi to zhruba podobně, tj. na 50%. Ale, protože je v hlavní roli můj oblíbený herec, ještě jednu hvězdu přihodím, abych zlepšil hodnocení, i když vím, že si to film nezaslouží. Objektivní kvalita 40%.

Mstitel (1989)

Mstitel byl v době svého uvedení zřejmě takový průměrný akční film s novou akční hvězdou Dolphem Lundgrenem. Po 20 letech je však na film pohled úplně jiný. Děj je dosti jednoduchý,místy torchu bez souvislostí. Dialogy také nebyly nic moc. Film je sice plný akčích scén, ale ani ty se mi moc nelíbily. Byl tam snad jen jeden slušný fight, kdy si to Lundgren rozdal s dvěma Japonci. Herci ve vedlejších rolích byli rovněž dosti slabí s výjimkou hlavního záporáka. Dost jsem překvapen z takového vysokého hodnocení. Pro mě 40%.

Válečníci - Spartakus (2008) (epizoda)

Nadprůměrný dokument, který stojí za vidění. Pěkné záběry z gladiátorské školy. Výprava však byla horší. Přesto 3 hvězdy.