Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

Typické akční béčko z počátku devadesátých let, které však i přes svou jednoduchost slušně pobaví. Dobré je hlavně ústřední duo, také záporáci ujdou a místy to bylo napínavé. 55%

Happy Feet (2006)

Velmi slušný animák, a to je nijak nevyhledávám. Neviděl jsem film celý, ale za první půlku musím ty 4 hvězdy dát, protože film je lepší než těch 56%. Vynikající je jak animace, tak i hudba. Nechybí ani vtipné scény, takže 75%.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Klasická televizní pohádka, která se jednou dá vidět, ale kvalitou moc neoslní. Za zmínku stojí snad jen herecké výkony Jiřiny Bohdalové a Miroslava Táborského, jinak po všech stránkách podprůměr - od režie přes scénář po kameru. 45%

Pastýř (2008)

Pro mě je Pastýř velkým zklamáním. Film se má odehrávat v Novém Mexiku, ale natáčen byl v Bulharsku a bohužel jsem to mohl poznat v mnoha scénách. Příběh by na akční film nemusel být špatný, ale scénář je strašně hloupočký. Souboje mohly mít díky JCVD a Scottu Adkinsovi velký potenciál, ale nakonec jsem se dočkal jen přehnaných kopanců a mlácení do ksichtu. Přestřelky jsou bohužel také dost špatné. O v režii se nechci ani bavit. Jsem fanda JCVD, ale tohle fakt stojí za starou bačkoru, To i ten Teror ve vlaku a Inferno byly lepší. Jean Claude je zase v bahně B-produkce, bohužel jen 40% Například Seagalova Smrtící zbraň ze stejného roku měla rozpočet jen 10 milionů, má tady jen 53%, ale je mnohem lepší. Fakt nechápu, jak všichni nadávají Seagalovi, když jeho filmy jsou mnohem lepší než Pastýř... Copak vám stačí jen bezduchá a nerealistická akce?

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

1% na csfd jsem ještě nikdy neviděl, takže tohle je odpad odpadů. Doporučuju vidět 10 sekund a o hodnocení máte jasno.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Souhlasím s tronem.

Bostonská střední (2000) (seriál)

Průměrný seriál, který celkem pobaví a na odpolední sledování tv postačí.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Jo když jsem byl malý, tak jsem měl tohle rád.

Futurama (1999) (seriál)

V žádném případě to není tak dobré jako Simpsonovi, spíše mi to přijde dost dementní. Sice se občas zasmějete, ale mně se to zkrátka moc nelíbí. Ani ty animace nejsou moc pěkné. 50%

Temný anděl (1990)

Tento snímek tady všichni řadíte mezi to lepší od Lundgrena, ale já v Temném andělovi vidím jen další průměrné béčko z přelomu 80. a 90. let. Atmosférou to trochu připomíná prvního Terminátora, ale kvalitou je to o dvě třídy hůř. Ve své době bych tomu dal možná tři hvězdy, ale v roce 2009 už to fakt je hodně velký podprůměr. Bitky hloupočké, stejně jako celý příběh filmu. 40% ze soucitu. 58% je určitě přehnaných.