Cutter (2005) odpad!

Cutter je extrémně špatné akční béčko, které je chabé po herecké a trapné po technické stránce. Příběh zvláštní, hrozná režie i kamera. Můžu ocenit jen to, že Chuck je i přes pokročilejší věk ve slušné kondici. Toť vše. 10%

Policajtem proti své vůli (2005)

Na tomto filmu se fakt prachbídně utratilo těch 33 milionů. Akčně to bylo slabší a komediálně jen průměrné, takže jsem z toho moc nadšen nebyl. S. L. Jackson i Eugene Levy si hrají slušně, ale i tak 52% sedí.

Svatý (1997)

Na začátek musím říct, že filmy s Valem Kilmerem nevyhledávám a tohle je jen jeden z mála, který jsem s tímto hercem viděl. Zaujal mě hlavně námět, který patří k hlavní pozitivu filmu. První půlka se velmi povedla a já jsem si říkal, že snad tomu dám i 4 hvězdy, ale závěr se zvrhnul do kategorie B, a tak jen 65% a 3 hvězdy.

Univerzální voják (1992)

Jeden z nejlepších filmů Van Damma i Lundgrena. Díky účasti Mario Kassara a jiných tvůrců se dá hovořit o filmu na pomezí A/B kategorie. Akce je slušná, nenudí. Příběh sice mohl být lépe zpracován, ale to mi ani moc nevadilo. 75%

Paříž, Texas (1984)

Sympatický snímek, který si mě získal svou jedinečnou atmosférou. 85%

Air Force One (1997)

Po technické stránce celkem povedený film, i herecké výkony ušly, ale těch logických nesmyslů bylo příliš.:-) 55%

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Vynikající pořad, jehož tvůrci se snaží odhalovat špinavosti, které se u nás dějí. A občas se jim to i daří.

48 hodin v Paříži (1988)

Pouze průměrný thriller z doby, kdy Harrisson Ford ještě nebyl tak známý. Dávám jen tři hvězdy, protože jeho další thrillery jsou o poznání povedenější. Nicméně i tak je to kvalitní film od slavné režiséra Romana Polanskiho.

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Velmi podařený epilog, který se mi líbil hlavně díky skvělému tempu a akci, která se plynule střidal s kecacími momenty. Vincent Cassel vynikající, stejně jako ostatní herci, takže silné 4 hvězdy.