Psycho (1998)

Horory nemám rád, ale tohle ještě šlo.

Training Day (2001)

Tak tento film si rozhodně Oskara nezaslouží. Naprosto obyčejné drama, ketré i přes dobré herecké obsazení moc nezaujme, jen realisticky vylíčí situaci v losangeleských čtvrtích. 50%

Kobra (1986)

Typické akční béčko osmedsátých let, ale kvalitní. Příběh je sice obyčejný, ale díky dobré režii nechybí napětí. Stallone taky párkrát zahláškuje a až na slabší bitky se mi to celkem líbilo. 65%

Žít a zemřít v L.A. (1985)

Typické béčko z let 80., které mě však moc nechytlo. Průměr za 50%

Tichý nepřítel (1997)

Dost slabý thriller, který po slibném úvodu začne rychle nudit. Ani vynikající herci to nezachrání. 45%

Elita armády (2006)

Relativně slušný akční film s JCVD v hlavní roli. Příběh celkem zajímavý, potěší sympatická hudba a zajímavé exteriéry (žádné Bulharsko ani Rumunsko není vidět). Akce je sice málo, ale film vesměs nenudí, a tak se dá mluvit o jednom z těch lepších filmů belgického karatisty za poslední dekádu. Solidní tři hvězdy.

Neumírej sám (2004)

Zajímavý film, který je vystavěn velice zajímavým způsobem. Rozhodně se nenudíte a děj má rychlý spád, po celou dobu je to napínavé. Vykreslení drogového světa je však dost drsné a místy nechutné. Každopádně jeden z nejzajímavějších filmů, které jsem za poslední rok viděl.

Dlouho hledaný syn (2006) (TV film) odpad!

Trapný tv film se všemi klišé a předvídatelným dějem.