Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Hodně drsná francouzská gangsterka, která se však občas docela vleče. Vincent Cassel však prokazuje obrovský herecký talent a v roli J. Mesrina je vynikající. Přesto všechno mě úvod narozdíl od epilogu tolik nepobavil, takže jen 3 hvězdy.

Trhák pana Bowfingera (1999)

Jedna z nejbláznivějších komedií, které jsem kdy viděl. Nesmírně podařená hlavně díky skvělému Stevu Martinovi, Eddiemu Murphymu a režii Franka Oze. Nemůžu jinak, než čtyři hvězdy, protože jsem se výborně bavil.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Nadprůměrná komedie se skvělou hlavní dvojicí Kate Hudson a Matthew McConaughey. Zasmál jsem se a to je hlavní, takže pro mě slušné 3 hvězdy.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997) odpad!

Jeden z nejtrapnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Trapné kulisy, akce, herecké výkony, snad jen hudba ušla. Odpad.

Mstitel (2009)

A Dangerous Man je další slušný akční film na kontě Stevena Seagala. Od Zákona ulice je to však Stevenův třetí nejhorší (Kód smrti a Poslední noc jsou horší). ... Muž, který je nespravedlivě odsouzen za vraždu, kterou nespáchal; následně (6 let) po objasnění je propuštěn, ale stíhá ho další smůla - přepadnou ho, připlete se k vraždě policisty a je nakonec na útěku před čínskou mafii. Námět velmi slušný, i když se dal zpracovat detailněji. Překvapením jsou také dobří herci ve vedlejších rolích, hudba také není nejhorší. Velkým kladem jsou hlavně bojové sekvence, ve kterých se Steven vrátil k aikidu a ukazuje, že má stále velmi rychlé ruce. Přestřelky jsou však jen průměrné. Jako negativum bych hodnotil snad jen špatné osvětlení a lokace, které strhávají film do kategorie B. I tak je to ale film, který si zaslouží alespoň 65%. V rámci Direct to Video jednoznačně topfilm. Pro mě mezi 4 a 5. Pokud mám porovnat s poslední Seagalovou tvorbou, pak je toto akčnější než The Keeper, podobá se to docela Ruslanovi.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Rozhodně se jedná o jeden z těch lepších seriálů poslední doby. Navíc má tato série skvělé herecké obsazení a také sympatickou hudbu, takže 3 hvězdy.

Poslední zůstává (1996)

Hodně slušný krimi film se skvělým Brucem Willisem v hlavní roli. Atmosféra dvacátých let je naprosto perfektní a drsňák John Smith ve Willisově podání velmi uvěřitelný. Sympatické jsou i exteriéry a hudba, která jako by přesně popisovala tamní dobu. 75%

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Celkem dobrá reality show, ale na můj vkus až moc americky šílené. 55%

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jeden z nejlepších a nejslavnějších filmů Arnieho. Akce je super, ale tvůrci mohli trochu více zapracovat na ději. Jinak velmi dobrý film, ale protože nemám tento žánr tolik v oblibě, tak jen 85% a 4 hvězdy.

Už jsme tam? (2005)

Lehce podprůměrná komedie, která na jedno zhlédnutí spolehlivě zabaví, ale víckrát bych do toho asi nešel. 48%