Krvavý příliv (1995)

Když máte na place Denzela Washingtona a Gena Hackmana, režíruje Tony Scott, produkuje Don Simpson a Jerry Bruckheimer a hudbu skládá Hans Zimmer, tak film nemůže dopadnout zle. Myslím, že Krvavý příliv je jeden z nejlepších thrillerů odehrávajících se v ponorce. Bylo tam jen pár nudnějších úseků, jinak velmi zajímavý a napínavý kousek. Rozhodně stojí za vidění. 80%

A&E Biography: Steven Seagal (2005) (TV film)

Vynikající dokument o jednom z nejlepších akčních herců filmové historie. Dokument je plný rozhovorů, záběrů z natáčení Into The Sun, ale jsou tam taky přidané nové záběry kvůli show Lawman. V rámci žánru biografie se jedná o velmi dobrý počin, takže dávám plný počet.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Tak mně se tento sitcom velmi líbí. Vtipných momentů je mnoho a to si na pořadech tohoto typu cením nejvíce, takže 80%.

Divoká řeka (1994)

Průměrný film, který asi není třeba vidět vícekrát, ale na jedno zhlédnutí slušné.

Základ rodiny (2005)

Ipřes kvalitní herecké obsazení mě tento film vůbec nezaujal. Děj se mi vůbec nelíbil a nebýt dobré kamery, můj dojem by byl ještě horší. Takto slabé dvě hvězdy.

Rocky Balboa (2006)

Úvod byl dost slabý - plný keců, ale pak se film rozjel a byla to docela zábava. Je však vidět, že nebýt pěkné hudby, výsledný dojem by byl mnohem slabší. Takhle rozhodně jeden z lepších dílů o Rockym. 65%

Making 'Mercenary for Justice' (2006)

Klasické Making of. Jedná se o zdařilý mini dokument, ale je škoda, že nebyl delší. Jinak jsem spokojen, takže 80%.

Přešlapy (2009) (seriál)

Na TV Prima velmi povedený seriál, ale v porovnání s produkcí ČT slabota. 25%

Koření (2005) (pořad)

Mě to nějak extra nebaví, takže jen dvě hvězdy.