Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)

Vynikající záběry evropského pobřeží. Unikátní dokument, který doporučuju vidět.

Austin Stevens - Pán hadů (2004) (seriál)

Rozhodně velmi zdařilý dokument, který vás zaručeně pobaví a upoutá. Obdivuju Austina Stevense za jeho odvážné eskapády v džungli i jiných oblastích, a tak se na tento dokument vždy rád podívám.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Rozhodně se jedná o jeden z nejlepších filmů Jackie Chana. Velmi zábavné, akčně skvělé a příběhově rovněž velmi slušné dílo. Owen Wilson ve dvojici s Jackiem rozhodně byli správnou volbou. Další herci také nezklamali. I po technické stránce je film na dobré úrovni, takže 4 hvězdy.

Hurikán (2002)

Čekal jsem naprostou hloupost, jelikož zde hraje Michael Dudikoff - mistr béčkových odpadů. Nakonec jsem však byl mile překvapen. Jedná se sice o video béčko, ale příběh dává smysl, je to také trochu napínavé a Treat Williams v hlavní roli taky ujde. Sice souboje jsou trapné, je tam taky pár logických chyb, ale přesto všechno je film koukatelný, tj. 35%.

Jen přes její mrtvolu (2008)

Tak tento film skutečně není moc dobrý. Nebýt pěkné Evy Longorii v hlavní roli, bylo by to skoro na odpad. Takto za pár vtipných momentů dávám slabé 2 hvězdy.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Jsou případy, kdy vůbec nechápu, jak může mít film tady na csfd takové či makové hodnocení. U tohoto filmu však naprosto souhlasím s většinou uživatelů. Film působí místy vtipně, jindy zase trapně. Závěr vyznívá příliš pesimisticky. Na české poměry je to sice v současné době celkem dobré, ale ve srovnání se snímky z jiných zemí Sněženky a machři po 25 letech výrazně zaostávají. 45%

Doom (2005)

Podle hodnocení 49% jsem si myslel, že se mi to vůbec nebude líbit, protože já tyhle sci-fi fantasy horory moc nemusím, ale nakonec byl film celkem slušný. Počítačovou hru jsem hrál, takže můžu porovnat: PC hra je samozřejmě stejně jako film jen o akci, takže nečekejte nějakou hlubokou myšlenku. 60%

Kvíz show (2004) (pořad)

Jedna hvězda stačí, neboť na tomto pořadu mnoho originálního nebylo.