Útěk bláznů (1993)

Tak tak Deverant. Když si v péči, Pierre léčí.

Nevěstinec (2011)

Možná nejúpřimnější film o současnosti. I přes nízká hodnocení (tím více!) se těším na další Bonellovy filmy. Půvabné ( a smutné).

Nocturama (2016)

Učitelka (2016)

Někteří se poznali?

Hiso hiso boši (2015)

Ještě se mi nestalo, že bych v kině usnul, tady jsem upadl snad dvacekrát do mikrospánku, ale vůbec nevadilo, ba právě naopak. Před filmem nás pozdravil Sono, poděkoval za pozvání, ohodnotil své filmy za vždy trochu bizarní, šeptající hvězdu za nejbizarnější. Opak je však pravdou, anebo jinou pravdou je (jak chcete), že jest to Sonův film nejnormálnější, space odyssey, krásná Japonka, meditativní, tiché, smutné, komediální, povznášející... jako byste umřeli, ale přitom pořád žijete - přechod je plynulý.

Vnitřní krása (2015)

Klasická korejská přeslazená limonáda, která by se mohla hodit do koše, nebýt ideologie a toho, že mi je asijská mentalita (jaká metafora) v současnosti blízká. Duchovno tu není sice tak "výrazné" jako v artových počinech, nicméně pokud vidíte předtím cca dvacet minut sračky How to be a single, jste korejský papež.