Death's Game (2023) (seriál)

Jako na houpačce . Občas pekelná jízda a gorefest , občas cukrárna jako prase. Humoru je tam sice pomálu , ale i tak hodně zajímavá a poutavá věc. Jedině ten hlavní hrdina , to byl ukňouránek na pěst. A jeho milá zase frigidní čubice , které bych nějakou zamilovanost nevěřil ani s orazítkovaným ověřením od notáře.

Červený trpaslík - Země zaslíbená (2020) (epizoda)

Tenhle díl byl hodně o síle pravého přátelství , nejenže se člověk občas uchechtne , tak jak je ze seroše zvyklý , ale občas je to i na slzu dojetí. Chlapci nám dospěli.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

No ono se tam toho zase vlastně tolik neděje , je to víceméně založené na rekonstrukcích těch mordů. Ale hlavně je to tribut panu vyšetřovateli , protože bez jeho přístupu by tuhle skládačku asi takhle nikdo jiný nedal dohromady a neobjasnil . Hodně dobře odvedená práce .

Tři krtci pod Prahou (1974) (TV film)

Vidět a slyšet zpívat  V. Postráneckého s J. Hrzánem a umřít. Ono mezi námi V. Sodoma dobře vypadal a pro tehdejší fanynky to byl asi tahák , ale co se týče jeho hlasu , a to nemám hudební sluch , tak už to žádná velká sláva nebyla. Takže si vlastně tihle 3 budovatelé dokonale sedli.

Dobrodružství pod postelí (1997) (TV film)

Klasičtí ruští spisovatelé jsou pro mě absolutně nestravitelné peklo. Čest vyjímkám. Tady to tedy rozhodně zachraňoval na 1 patře O. Kiaser a na 2.  J. Paulová.

Banda (2019) (seriál)

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel  , zde v praxi . Ale co když se jedná o rodinu.. Ke konci 3. serie víceméně spokojenost. Není to až tak ulítlé jako třeba Happy!. Ale co mě na tomhle seriálu baví , je to , že to je především o nevyrovnaném souboji , který se může jevit dopředu  prohraný . Narozdíl od ostatních superhrdinských příběhů je tam docela dost alegorie na současný svět zkorumpovaných politických systémů.

Bankovní dům Daubner (1988) (TV film)

Tuhle tv inscenaci samozřejmě drží nad vodou oba hlavní představitelé. Jinak nic , na co bych se musel kouknout znovu nebo to někomu doporučoval .

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Včera jsem dokoukal tuhle holčičí řadu a největší bolístkou tohoto pokusu samozřejmě bylo , že dámy zapomněly na 1 podstatnou věc. Zaplatit střihače. Kdyby to mělo 2 díly po hoďce a půl a někdo šikovný by z toho vyházel všechny ty kraviny a vatu , bylo by to docela koukatelná záležitost.

Banda - Řádná příprava a plánování (2020) (epizoda)

Když už to nějaké hloupé vemeno přeloží a připraví pro dabing celé , tak proč docela zásadní rozhovor mezi Kimiko a bratrem , který zabere cca 20 řádků nepřeloží nebo neotitulkuje. Nakop bych ho jak německou helmu blba. Naštěstí si to aspoň může člověk přečíst v titulkách, z titulky.com o čem se bavili. A to samé na začátku s02e03 , nepochopim takhle lajdácky odvedenou práci.