• Telenovela

2 blbouni v Paříži (2008)

Excelentní komedie! Zaručeně Vás rozesměje! Vtipné od začátku do konce. Kdo chce vidět extra super zábavnou komedii, ať se koukne na toto dílo! 100% a pokud by šlo víc, dám víc! EXCELENTNÍ

Ulice (2005) (seriál)

ok

Milionář z chatrče (2008)

To šílenství okolo tohoto filmu mne doopravdy znechutilo. Ani nevím proč ale byl jsem jasně proti tomuto filmu. Pak jen kvůli mamce jsem se na ten film podíval a již od první minuty mě zaujal. Ironický a zlý moderátor (velmi děkuji českému dabingu že do této role obsadili Vladimíra Čecha - suprový), citový kriminalista, perfektní děj a strhující podání herců činí tento film něčím úžasným. Abych nezůstal jen u kladů, v některých místech je to až trochu fádní a neplynulý děj, ale jinak doopravdy úžas. Kdyby šly procenta, dal bych 98,5%. Takže jasných 5*.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Extra super nej film! Simon Pegg je prostě super extra nej herec! Doporučuji i jeho další filmy (jak se zbavit přátel a zůstat sám je také víc než dobrý :-))

Yes Man (2008)

Velmi vtipný a milý film. Skvěle obsazen a to dokazují herecké výkony, které opravdu stojí za to. Jediné mínus je že uprostřed filmu je použita docela neposlouchavá muzika, ale jsou to pouze dvě písně, takže jinak OK a 90%. Vřele doporučuji!

Noc v muzeu (2006)

Skvělá komedie se skvělým Benem Stillerem! Prostě úžasný. Tak 4 minuty z celkového filmu jsem se nudil, ale to je jediná výtka! Již se těším na 2. Dávám 95%

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Suprová talk-show! Kdyby šlo dám 500%, nyní "jen" 100%

Návrat do budoucnosti III (1990)

Všechny díly této triologie jsou prostě bezvadné. Na to že se to točilo v devadesátých letech musím uznat ohromnou kvalitu jak scénáře tak výpravy a no prostě všeho. Škoda že se nenatočilidalší díly. A též škoda že někdo nemá toto zázračné auto (někdy by se docela šiklo :-)) 95%

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Ještě lepší pokračování jedničky. Musím dát 100% a kdyby šlo víc tak dám i víc. Super tučňáci i dobrý příběh. Exceloval zde též lemur a opice. POutavý příběh místy ovšem docela nudnější ale dá se to přežít. Doufám že ve trojce dostanou větší prostor tučnáci!!! 100%

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Mrzí mě že ostatní lidé hodnotí tento film tak mírně. Musí se pochopit že jde o vůbec první 3d animovaný film vyrobený v Česku a to v 10 lidech. Nemůžete tedy čekat suprový nádherný film jako je Shrek nebo Madagaskar. Jen za tu snahu, nápad a práci to stojí za 1 hvězdu. Další hvězda je za místo. Český animák se koná v českém městě. Narozdíl od USA kde se dělají animáky jak na běžícím páse ale žádný jejich vlastenecký směr. A doba vlády Karla IV je výborná. Další hvězdička je za ne moc povedený příběh ale vcelku slušně zkomponovanou mišmašli. A ta poslední hvězda je za Mácu a Kozu. I když ne úplně skvělá animace ale dabing je prostě úžasný. Dávám tedy 75% a myslím si že když je to 1. ČR animák tak od teď to půjde jen nahoru.