Bolkoviny (1997) (pořad)

Tak tohle jsem nikdy nemusel. Díval jsem se na to pouze, protože nebylo zbytí a protože jsem nebyl ten, kdo měl v moci televizní ovladač.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

No tak, byla to sice nehorázná pí*ovina, ale měl jsem to celkem rád. 18% je až moc kruté. Pája a Sabča byla nej moderátorská dvojka :)

Milionář z chatrče (2008)

Film s úžasnou atmosférou, který je výborně natočen. Navíc Freida Pinto je nádherná. V podstatě nemám co vytknout, možná až na poslední, závěrečnou otázku za 20 milionů rupií, která mi přišla z naše pohledu až příliš jednoduchá, ale to už bych byl hnidopich. Takže slabších, ale přeci jen 5*.

Hartova válka (2002)

Trošku patetické, ale to se dalo přežít. Jinak výborný Farrell a Willis. Vzhledem k tomu, že mám filmy z "Druhé světové" rád, tak 4*.

New Police Story (2004)

Bylo to fajn. Akorát jsem ke konci usnul, takže jsem přišel o rozuzlení, ale to byla moje chyba.

Kurýr 3 (2008)

Ach jo. Některý scény jsou super. Třeba na tržišti nebo pod vodou. Statham je tradičně výbornej. Ta ukrajinka mi tak do poloviny filmu nevadila, pak začala být nesnesitlná. Navíc některý scény byly i na mně moc, třeba balancování na dvou kolech mi vadilo, ani nevím proč. Každopádně bych to zase neviděl tak bledě, prostě normální průměrnej, béčkovej akční film.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Začátek dobrý, ale potom se to nějak zvrhlo a na třetí díl už jsem neměl koule. Škoda.

Adjustment (2006)

Výborně, výborně udělané. Skvělá animace. Příběh mi vůbec navadil, možná je slabší (nebo zbytečný), ale tady je to jedno.

The 9th Circle (2008)

Výborná atmosféra, dobré masky, horší hlavní představitelka. Celkem? Pěkné 4*.