Stín samoty (2021)

Absolutní propadák, film co nedává smysl nebo zbytečných 90 minut. Takhle by se dal jednoduše popsat tento film. Ve španělštině má dva názvy: El páramo a La bestia. Můžete si vybrat, jak tomuhle filmu budete říkat, ale taky si můžete vybrat, jestli se na to vůbec budete ochotni kouknout. Já s naprostou většinou vám radíme, to radši zabalit a na tlačítko přehrát, v tomhle případě vůbec nesahat. V první 20 minutách chodí malý Diego pořád jenom na záchod, takže na začátku žádnou strašidelnou atmosféru nečekejte. Poté otec Diega Salvador odjede na koni. Jediná trochu zajímavá postava prostě zmizí. Už ani nevím, co se tam moc dělo, bylo to tak napínavý, že jsem málem usnul. A ke konci jsem přetáčel, jen aby se mi tento film neobjevoval v Pokračovat v přehrávání. Musím ještě připomenout jednu scénu, kde máma učí Diega s nožem, jak má příšeru zabít. Ukazuje 4 body kam zapíchnout nůž. Nevím, jestli si z nás dělají scénaristé srandu, ale ta příšera, která se objeví v celém filmu asi jen na 5 minut, má přes 3 metry. Malý prcek Diego se svýma 140 cm bude mít docela problém přeříznout příšeře hrdlo. Končí to naprosto bezmyšlenkovitě. Někdo chtěl mít tuhle hrůzu už za sebou.