Marie Antoinetta (2006)

Musím ocenit kulisy a celkově vzhled filmu který je skvělý. Co se týče příběhu ten mě zas tak moc neohromil.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Skvělý film o prostě životě tak trochu z jiné perspektivy v podání mladého i starého Brada Pitta. Fincher v režii skvělý jako vždy.

Věc (1982)

Kultovní horrorovka s jednoduchou premisou která je ale zajímavá a skvěle zpracovaná.

Moderní doba (1936)

Staré, ikonické a pro mě pořád vtipné ale pro někoho kdo je zvyklí pouze na modernější filmy to může být nuda.

Barbie (2023)

Ironická a satirická kritika společnosti, kapitalismu, feminismu, maskulinity, a dalších věcí v růžovém kabátě. Děj je jednoduchý a přímočarý jako i dialogy, což mi nevadí protože se to k celkovému filmu hodí. Film není určitě dokonalý ale jako neobvyklá komedie která všemožně pobaví. Za zmínění stojí ještě kreativní a růžové kulisy. Margot Robbie je skvělá a Ryan Gosling si krade každou scénu ve které je a to s vtipy, zpíváním a hereckými nadáním. #IAMKENOUGH

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Ano není to perfektní ale já jsem si to užil a považuji to za úctyhodný konec této postavy. Stopáž je trošku delší a Mangold není Spielberg ale i tak je to zábava. Takových prvních cca 20 minut bylo nejlepší a poté film zpomalil až k hezkému konci. Postavy docela povedené jako Indi nebo postava Mikkelsena co se týče Postavy Heleny tak byla místy otravná ale dalo se to snést. Pro fanoušky určitě must watch a pro rodiny s dětmi bych taky doporučil.

Spectre (2015)

Za mě nejslabší ze série. Stopáž je zbytečně dlouhá.