Království hříchů (2003) odpad!

Je spousta špatných filmů, ale horší než špatně filmy jsou ty nudné a Království hříchů je toho netypickým zástupcem. Přiznávám že jsem pořád mírně udiven z účasti Lucie Vondráčkové.  Ne že by hrávala v nějakých veledílech, ale spatřit jí ve filmu kdy hlavním cílem je ukazovat lidi oblečené do latexu jak bičují své spoře oděné, přesto po většinu stopáže nic neodhalující otrokyně, tomu říkám špatné kariérní rozhodnutí. Pořád jsem ale zvědav na další Simandlova díla. Je totiž potřeba zjistit , o kolik horší ještě dokáže být.

Wo der Wildbach durch das Höschen rauscht - Witwen-Report (1974)

I režisér Jürgen Enz musel nějak začít. Sice tu lze pozorovat opravdu jen malé náznaky jeho budoucího tvůrčího talentu, ale jsem rád, že jsem si film pustil. Všem ostatním bez rozdílu bych ale tento jinak nudný , téměř nic odhalující , dějem otravující mišmaš určitě nedoporučil.

Hills Have Thighs, The (2010)

Hory tu sice nemají oči, ani nijak zvlášť zajímavé stehna jak naznačuje název, zato je tu spousta velkého poprsí po plastických operacích. A mě tato „hororová komedie“ překvapivě zabavila. Ne tedy humorem, ani kvalitně či nekvalitně odvedenou lékařskou prací na zdejších herečkách, ale celkovým množstvím nahoty. Oproti svému souputníkovy Fredu Olenu Rayovi se Jim Wynorski u mého prvního setkání s jeho tvorbou ukázal jako tvůrce, co místo snahy o děj radši bude natáčet ženy v různorodých situacích s různorodými partnery/partnerkami. Tento přístup je mi velice sympatický a nebýt laciné a zcela příšerné hudby, která během takovýchto smyslných scén nahrazuje původní herecké vzdechy, jednalo by se o zcela zdařilé dílo. Přiznávám se, že na další Wynorskiho film se už docela těším.

Schlüsselloch-Report (1973)

Mírné zlepšení se oproti posledně skutečně dostavilo a já tak s klidem můžu první, druhou a šestou část příběhu s naprostým nadšením doporučit. U těch zbylých se jedná od dobrých až po opravdu slabší kousky. Jako celek tak hodnotím průměrně ale znovu si dovolím hlavně první a šestou epizodku ještě jednou doporučit. Kvůli nim stojí za to si film pustit.

Sex-Träume-Report (1973)

Oproti předešlému zhlédnutému reportu od Waltera Boose, se jedná o znatelný pokles kvality. Z těch mnoha scén mě trošku zaujaly jen dvě, když se na chvíli objeví Dorothea Rau a pak ještě epizodka s Rinaldo Talamontim. Snad si příště Boos povede líp.

Bewitched Housewives (2007) (TV film)

Naprosto skvělý příklad toho, když vše zapadne přesně na své místo. Máme tu našlapané obsazení v čele s Beverly Lynne, Nicole Sheridan a Rebeccou Love, které jsou ve svých rolích perfektní. To vše doplněné o skvělý humor a mnoho famózních „hereckých“ situací. Jeden z nejlepších softcore snímků, co jsem měl možnost spatřit.

Girl from B.I.K.I.N.I., The (2007)

Už dlouho jsem nebyl tak nadšený z „hereckého“ výkonu Beverly Lynne tak jako tady. Je vážně vtipná a i přesto, že to není můj typ, si mě zde svou krásou získala. Tedy ona a Rebecca Love jako svědek, kterého musí ochránit. Jejich společné chvíle plus finále ve stylu Jáma a kyvadlo si pamatuji ještě teď. Škoda jen toho všeho slabšího okolo, ale jako solidní průměr pro lepší odpoledne naprosto v pořádku

Urlaubsgrüße aus dem Unterhöschen (1973)

Krásné prostředí alpské vesnice dokáže diváka okouzlit. A když ne Alpy, tak starostovy dcery rozhodně ano. Zvláště ta nestoudně divoká v podání Evy Gross si okamžitě krade scény pro sebe. Není ale jediná, a tak se po celou, něco přes hodinku trvající stopáž, nudit rozhodně nebudete.

Krankenschwestern-Report (1972)

Mé první setkání s reportážním stylem v rámci německé komedie a hned napoprvé jsem naprosto uchvácen. Skvělé obsazení v čele s Dorotheou Rau jako sestřičkou Doris, jenž se snaží najít svou lásku snad ve všech mužích, co se třeba i jen na okamžik v nemocnici mihnou. Pochvalu si zasluhuje ale i zbytek mladších sester, které své opravdu přírodní krásy předvádí s naprosto zběsilou kadencí.

Příběh z kožených kalhot (1977)

S klidem plynoucí komedie z příjemného prostředí a se zklidňující hudbou. Jako jedna z mála, co v této době vznikly má navíc v hlavních rolích kypré ženy. Ty i zbytek dívčího osazenstva je pak samozřejmě díky době vzniku plně přírodní. Pokud tedy máte rádi vše výše zmíněné tak se shlédnutím neváhejte. V opačném případě od tohoto filmu dejte rychle ruce pryč.