Girl with the Sex-Ray Eyes (2007) (TV film)

Oproti jiným erotickým filmům od Freda Olena Raye tento postrádá jakési pozitivní kouzlo či radost. Opravdu velkou měrou za to může obsazení Shannon Kelly do role hlavního zloducha. Ta nanesená tuna make-upu ještě víc zvýraznila její nevzhlednost. Bohužel se k tomu přidává oproti minulým filmům výrazně a k horšímu „upravený“ nos, potažmo obličej Nicole Sheridan. Jakákoliv krása z něj vyprchala a tím i radost jí a celý film sledovat. Jediným plusem je Christine Nguyen v konečně neotravném provedení, ale to mi vážně k spokojenosti nestačí.

Bikini Pirates (2006)

Naprosto skvělý a originální BIKINI film. Divák sice nemůže čekat moc toho pirátství, nebo snad skutečnou honbu za pokladem, ale plno erotických scén s vnadnými kráskami tu rozhodně najde. Nicole Sheridan v trojce s Beverly Lynne a jako sexuchtivá pirátská královna Rebecca Love, co víc si od lehkého erotického snímku plného humoru přát.

Nebezpečná kořist (1995) odpad!

Dějově naprosto nelogická kravina, kterou ani nahota a ani částečně české obsazení nezachrání. Tak nějak jsem doufal, že by to mohlo být tak špatné, až to bude dobré, ale bohužel. Přehrávající Josef Laufer, cameo pro Krampola a Navrátila spolu s hlavní herečkou, to vše by ještě bylo snad snesitelné. Děj však přináší zvraty a mění pravidla hry tak nahodile, že tím zkazí divácký zážitek i z té trochu akce a nahoty co se na plátně objeví. Něco takového je jenom odpadem a lepší hodnocení očekávat nemůže.

Peklo v řetězech II (1993)

Lloyd A. Simandl, otec „českého“ exploatačního filmu si rozhodně zaslouží být řazen mezi pomyslné kultovní autory nejenom naší filmografie. Sice tohoto statusu dosahuje pro nekvalitu své tvorby, ale budiž. Pokračování, co není pokračováním, natočené v bramborárně v Milíně. Po zhlednutí se pro mě okamžitě stala scéna s Avií a raketometem legendární. To vše je navíc doplněno o sadistickou Brigitte Nielsen, ještě krutější Janu Švandovou a hrdinného Marka Vašuta. Hlavně pak ale i o nahou Lucii Benešovou ve sprchách a nejenom jí. Rozhodně i přes všechny nekvality se na tento pro české obecenstvo minimálně zajímavý film podívejte. Věřím, že zvláštní pocit fascinace nad tím, co tu vznikalo se dostaví i u vás.

Ghost in a Teeny Bikini (2006)

Tento „BIKINI“ film má opravdu velké štěstí. Jen díky obsazení Nicole Sheridan a Rebecci Love do vedlejších rolí si snímek z velké části zachovává přednosti filmů minulých. Bohužel Christine Nguyen, kromě toho,že jim svou krásou a vybaveností nesahá ani po hrudník, tak i na rozdíl od podobně vybavené Beverly Lynne, (hvězda jiných Bikini filmů) nemá ani komediální talent. Už kvůli již zmíněním vedlejším postavám ale stojí film za zhlednutí.

Bikini Chain Gang (2005)

Kdo očekává vážně míněné herecké přednesy nebo snad něco jako logický scénář, může rovnou zase hodit zpátečku. Fred Olen Ray zkrátka tentokrát dodává své hvězdičky v prostředí věznice. Snaha o napětí a velké zvraty, pokud jsou brány od prvopočátku jako záměrně trapný humor, určitě občasný úsměv vykouzlí. A když ne humor, tak odhalená těla dívek určitě. V rámci série bikin slabší kus.

Tři tyroláci v Bangkoku (1976)

Pokračování filmu Žhavé Alpy tentokrát místo porodnosti řeší další zajímavý problém, prodeje piva. Vyslat dvě postavy do cizího prostředí, zde do Bangkoku, považuji za velice dobrý nápad. Krásné prostředí Thajska společně s krasou nejen místních dívek dohromady i přes občasný slabší humor vytváří ideální film na sychravý podzim. Letní pohodová a erotickými vtipy nabytá komedie která vás minimálně zaujme a po chvíli možná už nepustí.

Pokoj vášně (2004) odpad!

Naprostý odpad, co o komedii ani z dálky nezavadil. A ještě má distributor tu drzost, že to propaguje jako dílo ve stylu Prciček! Hlavní postava Reno je fakt špatně napsaný charakter, který vás bude jen svou přítomností vytáčet. Ale to není nic oproti jeho přítelkyni. Vypadá jako děvka, chová se tak, ale tvrdí že není a neustále bulí že jí taková nařčení uráží… aby se nakonec skutečně projevila jako děvka. Scénář filmu vážně nemá chybu! Je navíc korunován naprosto hnusným rádoby happyendem. Filmový děs a hrůza, kde se ani nahota, ani dívka na obalu dvd nenachází. Stejně jako William Zabka který je jen ve vystřižených scénách. Nikdy, nikdy už to nechci vidět. Jedna z nejvíc promrhaných hodin a půl mého života.

Tři Švédky v Hamburku (1980)

Znova kromě názvu nijak nesouvisející dobrodružství, teda jsou zde zase jiné Švédky. Dvě blond a ta dějově nejdůležitější je brunetou. A jsou hezké. Víc se o jejich charakterech scénář sdělit nesnaží. Málem bych zapomněl, v zcela jiné roli se vrací Bea Fiedler a znova film značně zachraňuje. Místo hezkých Alp nevzhledný Hamburk. Jediným velkým pozitivem tak jsou rozmanité dívčí přednosti, bez nich by to skončilo daleko hůř.

Bikini a Go Go (2004)

Tentokrát se v údolí bikin objevuje tajemný talisman, jenž z žen činí učiněné dračice. Většina z nich ho ale i tak nepotřebuje a převádí bez něj vše, co se na kabelovce smí. „Životní dílo“ Freda Olena Raye cekem úspěšně pokračuje.