Frida (2002) odpad!

Jak vidno, Salma chtela Fridu poamerictit a udelat z ni neco jineho. Tak to se ji tezce podarilo

Presumpce viny (2003)

Vyborna komedie s chytrym a nebezpecne schopnym nacelnikem policie. Kam se hrabe policejni akademie ;]] Prvni tretina je nudna, druha je vyborna a nakonec to zase nudi - smula kluci

Napoleon Dynamit (2004)

Hutny zazitek o dementech pro dementy ;]] Ja se bavil jako uz dlouho ne, ale pocitam, ze pro masy to neni. Ten velmi specificky smysl pro humr je opravdu velkou prekazkou ;]] A taky se mi po delsi dobe vyplatilo sledovat film az do uplneho konce ;]]

Příšerky s.r.o. (2001)

Zrejme to nejlepsi, co se za poslednich x let v americkych animacich pro vsechny vyjma Shreka natocilo.

Ostrov (2005) odpad!

Je to krasna reklama/videklip na dve hodiny, kde nejde o pribeh, herecke vykony nebo co by me osobne zajimalo, ale pouze o efektivi zpusob jak promrhat nekolik milionu za bombasticky zbytecke efekty, jak to umi jenom Bay. O vykradani filmu - Zardoz, Logan's Run, Sexmise,... + logickych botach ani nehovorit.

28 dní poté (2002)

Do chvile nez se lidi rozhodou odjet z Londyna vzborny film, pak uy to jde dolu vodou temer do odpadu. Fnuk Skoda...

Zóna soumraku (1983)

Bohuzel proti jednotilvym TV dilum dost slabe..

Oscar (1991)

Dalsi dukaz toho i SLYz umi hrat ;]]

Ray (2004)

Asi nejpovedenejsi oskarovy kandidat - v porovnani s tema ostatnima pru$erama bych nechal temer ve vsem vyhrat Raye...

Slzy slunce (2003) odpad!

Tak to se vazne nepovedlo! Zapletka jako z nejakeho cecka s prostedky a lidmi z acka dopada jako dlouhe nepovedene artovske becko. Herecke vykony jsou nepresvedcive jako zlute ferrari a tolik pathosu aby clovek pohledal. Bleeeeeee