• Pohádka

Santa Claus (1994)

Jeden z nejvtipnějších vánočních filmů se Santa Clausem a navíc ta skvělá písnička na závěr.

Přátelé (1994) (seriál)

V jednoduchosti je síla a to přesně Friends potvrzují. Řeknete si není to tak propracované na vtipy jako Himym, není to na intelektuální úrovni jako Jistě pane ministře, není to tak barvité jako Simpsonovi (v nich je to ale upřímně založeno na něčem jiném a přeci jenom v animované verzi máte více možností)....ano se vším tím souhlasím. Přesto i když znám všechny díly nazpaměť, pořád se usmívám a pořád jsem schopen se na to dívat znovu a znovu. Když k tomu připočtu, už léta který seriál má, přece jenom už je nějaký ten pátek na světě, máme tady jeden z nejlepších hraných komediálních seriálů, co kdy svět spatřil. 5*

Kokain (2001)

Johnny Depp opětovně ukazuje, že se dokáže vžít do jakékoliv role. V roli narkokrále působí naprosto věrohodně. 4*

Na Hromnice o den více (1993)

Idylická atmosféra, milostné sblížení a všudypřítomná zima. Udělejte si svařák, sedněte si do křesla, protože na zimní večery, je tenhle film zkrátka kouzelný.

Labyrint lží (2008)

Ridley Scott opět nezklamal a dokázal, že je mistrem své práce. Bravurní podívaná, realistické zachycení děje a navíc skvostný výkon hlavních představitelů. 4*

Kmotr II (1974)

Znáte někdo lépe propracovanou, natolik důvěryhodnou a tak dokonale ztvárněnou trilogii podle knižní předlohy? Já tedy ne... Nejlepší mafiánská trilogie všech dob...kdo neuvidí, jako by nežil... 5* (škoda že jich nejde dát víc)

Kmotr (1972)

Láska nebeská (2003)

Znáte lepší romantickou komedii? Já tedy ne...naprosté číslo jedna v tomto žánru, což podtrhává i výborný soundtrack.