Kobra 11 - Není cesty zpátky (2006) (epizoda)

Za mě dost slušný díl, který po celou dobu provázejí emoce. Tentokrát se v podstatě vůbec neobjevili Bonrath s Herzbergerem a hned je to epizoda v podstatě bez humoru, což ale občas neuškodí. Každopádně dobrý díl s emotivním koncem.

Kobra 11 - Přízraky minulosti (2007) (epizoda)

S touto epizodou jsem byl spokojený. Nechyběly jí emoce, těch bylo naopak požehnaně a zajímavý příběh včetně flashbacků.

Kobra 11 - Na život a na smrt (2007) (epizoda)

Tenhle pilot se hodnotí velmi těžko, vzhledem k tomu, že v seriálu přijdeme o jednu z nejlepších postav, co v něm kdy účinkovala. Je to velmi smutný a velice emotivní díl, kde Semir jde za pomstou stůj co stůj....Ale jako celek mi tento díl nepřijde špatný. Má to něco do sebe a je to nahoru a dolů, bohužel se strašně smutným nádechem, který nás všechny zasáhl....

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

K tomuto filmu jsem se dostal až celkem "pozdě", v 17 letech a nechápu, že mi to trvalo tak dlouho. Očekávání vzhledem k tomu, že se film úmistil nejen tady na ČSFD na pozici vůbec toho nejlepšího filmu jsem měl veliká. A musím říct, že jsem byl nadšený. Jde o opravdu neskutečné dílo, ze kterého jde maxická energie a hltal jsem opravdu každou vteřinu. Bravurní scénář, skvělé herecké výkony (mimochodem včetně opravdu vynikajícího českého dabingu) doplňující povedená kamera a škvělý soundtrack tvoří dohromady úžasné drama, které by měl za svůj život vidět alespoň jedenkrát každý a samotného mě mrzí, že jsem se k němu nedostal dřív.