Amores perros - Láska je kurva (2000)

90%...Film ode mě dostal "pouze" 90% kvůli konci, při kterém jsem se začínla trochu nudit, ale to bylo možná také tím, že film trvá přes 2 hodiny a to není málo... Nicméně velice poutavý snímek o třech životních tragédiích obyčejných lidí.... Nejvíce mě dostal první příběh Octaviovy lásky k ženě vlastního bratra a hned na to druhý o modelce, která po autonehodě skončí s težkým poraněním nohy a je tak odkázána na kolečkové křeslo. Také se mi líbí závěrečné propletení jednotlivých linií... Alejandro je prostě borec ;-)

Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988) (seriál)

Nejlepsi detsky serial vsech dob!... Nenazrany medvidek Pu, vystrasene Prasatko, skakajici prasteny Tygrik, vecne nastvany mravokarce Kralik, oslik Ijacek, ktery je vecne mimo a mnoho dalsich zviratek tvori tak uzasnou partu, ze je vlastne jedno, ze jejich dobrodruzsvi se stale opakuji a pokud vam neni 5 let usinate nudou... No kdo by tyhle nerozlucne kamarady, kteri sou tak roztomile hloupoucci a pitomi nemel rad?.... Btw. 3D verze, ve ktere uz neni Kristufek Robin, ale nejaka mala holka, ktera spolu s Tygrem a Puem tvori sileny tym spionu v modrem je urazka klasiky :/

M*A*S*H (1972) (seriál)

Humor, ktery se nese celym serialem zasazenym do valky v Korei je -jak to rict- tak akorat :) ani moc ani malo... Zkratka cely serial tvori jednotny celek, na ktery se da divat stale dokola... A este ke vsemu Jiri Labus jako hlavni hlasatel :D

Městečko South Park (1997) (seriál)

Gagy z tehle smrste sprostaren a hovadin jsou tak uzasne, ze je muzete slyset porad dokola a stejne se budete smat...

Ztraceni (2004) (seriál)

Ze začátku se mi seriál hodně líbíl, ale postupně ztrácel na lesku až uplně vybledl a ja ho prestala sledovat... Stale vic se dej zamotaval a skoro zadne zahady nebyly objasneny... proto jen 3*

Dr. House (2004) (seriál)

Serial sice nesleduji pravidelne, ale vzdy kdyz mam to stesti a zastihnu ho v televizi, muzu se smichem potrhat... Houseuv smysl pro humor je proste genialni a proto s podle mei tenhle vtipalek zaslouzi 5*

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Zoufalé manželky ze zdanlive klidneho americkeho predmesti vzdy dokazi pobavit, ale v nekterych chvili dokazou take nahnat strach. Cely pribeh se odviji od sebevrazdy jedne z manzelek, kterou slysime v prubehu celeho serialu jako komentatorku. Její ctyri kamaradky se snazi sebevrazdu i dalsi podivne veci, ktere se na predmesti deji, objasnit... Zkratka zarucena zabava, ale obavam se ze jen pro zasvecene.

Simpsonovi (1989) (seriál)

No k tomuhle stavebnímu kameni všech kreslených i nekreslených seriálů snad není co dodavat. Kdo by neznal legendarni zlutou rodinku ze Springfieldu...(?)... I 5* je pro tuto nekonecnou zabavu malo :P

Přátelé (1994) (seriál)

Nejpohodovější seriál co znám. Do teď nevím, jestli jsem viděla všechny díly, nebo mi některý utekl, ale vím jistě, že se na něj vždy budu ráda dívat znovu a znovu... Trable a rodosti šestice přátel jsou tak vtipné, že pobaví každého... A musím řict, že u posledního dílu jsem brečela jako želva... Dvěma slovy FRIENDS FOREVER

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Úžasný seriál, který mě pohltil hned po zhlédnutí prvního dílu! Geniální propracovanost, napínaví scény, skvělé postavy a hlavně originální nápad!.. Nejvíce si mě získal Michael Scofield (koho taky ne :P), né že by to byl zrovna můj typ (na začátku seriálu jsem byla dokonce zklamaná), ale jeho postava je tak zajímavá, že si běham prvních pár minut získá snad každého a když k tomu přidáte jeho tajemné šeptání je snad nemožné ho nemít rád! Scofield je prostě šéf :) jinak to říct nejde a jeho "kamarádi" z vězení rozhodně nezůstávají pozadu!... Seriál je jednoduše geniální a byla by škoda ho nevidět!... Jenom lituju vás, co jste seriál sledovali (nebo este sledujete) na NOVĚ s dabingem, to jde celkový efekt minimalne o 30% dolu!