Kung Fu Panda 4 (2024)

Asi nejhorší díl. Zatím. Z nostalgie jsem si řekl, že se rád podívám na čtvrtý díl. Ze slabého rozjezdu se naštěstí něco vyvinulo a příběh docela i ušel a nezklamal. Avšak musel jsem sám sebe přesvědčit, abych to vůbec dokoukal po tom, co jsem se dozvěděl, že Zuřivá Pětka nebude vystupovat ve filmu vůbec (ehm, tu jednu minutu vážně nepočítám). Záporák docela i ušel, ale na první film o pandím bojovníkovi to asi zkrátka nemá. Prostředek filmu byl zábavný a animace byly taky dobře zpracované, alespoň to spolu s vtipnými hláškami něco filmu přidalo. Abych to celé shrnul, tak pokud nemáte s rodinou na co se podívat a už jste viděli předchozí filmy, tak se na to podívejte, avšak raději si od toho moc neslibujte jelikož to o proti předchozím filmům nemá žádnou přidanou hodnotu a je to téměř pořád to samé dokola.

Sázka na nejistotu (2015)

Film se mi velice líbil, jelikož se jedná o film popisující důvody vzniku hospodářské krize v roce 2008, při čemž jsem žádný film na toto téma ještě neviděl, a proto mě to nadchlo. Sám studuji finanční matematiku na vysoké škole, tak jsem doufal, že mi to objasní některé věci, bohužel ve filmu bylo vše zbytečně náročně vysvětleno, a tak musím strhnout hvězdu za to, že si scénáristé nedali záležet na tom, aby film byl srozumitelný objasnil problematiku i širšímu okruhu diváku, kteří se v oblasti dluhopisů a shortování jich tolik nevyznají.

Duna: Část druhá (2024)

Po prvním dílu jsem se opravdu bál jít do kina na dvojku. Jednička totiž byla moc táhlá, nic moc se nestalo a samé politikaření. Což možná fanoušek knih ocení, avšak já jsem se hodně u jedničky nudil. Na druhou stranu druhý díl mě velice nadchnul a těším se na pokračování pokud se ho někdy dočkáme. Timothée předvedl úžasný herecký výkon a hltal jsem každé jeho slovo. Filmové efekty byly takové, jaké byste asi čekali od megafilmu, tedy dalo se na to koukat a užili by jste si to na velkém plátně. Za mě 5 hvězd a husina všude po těle v průběhu celého filmu.

Chci tě zpátky (2022)

Mám rád romantické komedie, a toto je jedna, která mě opravdu nadchla. Zápletka je vtipná, situace do nichž se oba hlavní hrdinové dostanou jsou skvěle napsané. Určitě doporučuji pokud si se svou drahou polovičkou chcete udělat odpočinkový večer a podívat se na film